Pages Menu
FacebookRss

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 9.10.2014 v Poradňa, Vlasová kozmetika, vlasy a nechty | Bez komentárov

Zazimujte svoje vlasy (tipy na starostlivosť)

Zazimujte svoje vlasy (tipy na starostlivosť)

Nečakajte až chlad zničí Vaše vlasy! Začnite so správnou starostlivosťou už dnes. O svoje telo ste sa už postarali vďaka článku Vaša výbava do chladného dňa, dnes Vám dáme ďalšie tipy. Na rade je koruna Vašej krásy, ktorá na starostlivosť čaká ako na spasenie.

Suchý vzduch v miestnostiach, kde sa kúri a nízke ranné teploty sa už teraz podpisujú na Vašich vlasoch. Vašej štici neviete dať správny tvar, chýba jej lesk, alebo je naopak lesklá až priveľmi a „sneží“ Vám z nej. To sú všetko varovné príznaky, ktorými vlasy protestujú. Ako si s nimi poradiť? Veľmi jednoducho. Zistite, čo im chýba a dajte im to.

Jemné vlasy a starostlivosť od značky Tigi

Teploty pod bodom mrazu a vlnené čapice najviac nemilujú jemné vlasy. Môžu byť husté, ale ich problémom je, že sú možno aj o tretinu tenšie než bežné vlasy a tak bez pomoci stylingu nemajú dosť síl, aby udržali účes v takom stave, aký by ste si predstavovali. Váš účes je mdlý ako zvädnuté papradie a vlasy ešte aj elektrizujú, takže Vám je jednoduchšie používať žehličku a držať ich hladké. Na pomoc by Vám mohla prísť značka Tigi. Produkty z radu Catwalk, ktoré sme vybrali, ich pomôžu uhladiť, aby nelietali. Šampón zacelí poškodené vlasové vlákna. Uhladzujúci kondicionér a sprej im dodá silu, skrotí ich a udrží na mieste. Ochranný sprej a kondicionér na poškodené vlasy napraví škody, ktoré vlasy trpia pri úpravách teplom a robia neviditeľných ochrancov.

Tigi Catwalk - uhladzujúci kondicionér, kondicionér pre poškodené vlasy, ochranný vlasový sprej, sprej na vyhladenie vlasov a šampón na poškodené vlasy - starostlivosť o jemné a poškodené vlasy dostupná na Elnino.sk

Tigi Catwalk – uhladzujúci kondicionér, kondicionér pre poškodené vlasy, ochranný vlasový sprej, sprej na vyhladenie vlasov a šampón na poškodené vlasy

Sleek Mystique Calming Conditioner – upokojujúci a uhladzujúci kondicionér
Headshot Reconstructive Conditioner – kondicionér na farbené, poškodené vlasy
Haute Iron Spray – ochranný vlasový sprej
Fast Fixx Style Prep – sprej na vyhladenie vlasov
Headshot Reconstructive Shampoo – šampón na poškodené, farbené vlasy

Kozmetika Tigi Catwalk je dostupná na Elnino.sk

Jemné a vypadávajúce vlasy a opatera od L´Oreal Paris

Ak Vám vypadne zopár vlasov denne, nie je dôvod na paniku. Môže to byť sezónna záležitosť a vlasy sú v prechodnej fáze, po ktorej bude nasledovať fáza pokoja a potom opäť porastú. Pokiaľ však tieto zmeny spôsobil stres, choroba (napríklad hormonálna nerovnováha), alebo nie príliš dobrá životospráva, rýchlo ich vzkrieste. Namiesto kňaza povolajte rad Elseve Arginine Resist X3 a arginínom, ktorý bol navrhnutý pre ženy, ktoré môžu mať vlasy jemné, ale k problémom sa pridalo aj vypadávanie práve z týchto príčin.

L´Oreal Paris Elseve Arginine Resist X3 - sprej proti padaniu vlasov, ľahký sprej pre jemné vlasy, posilňujúci šampón bez silikónov, maska pre slabé vlasy a darčekové balenie so šampónom a balzamom - starostlivosť o vypadávajúce vlasy z ponuky Elnino.sk

L´Oreal Paris Elseve Arginine Resist X3 – sprej proti padaniu vlasov, ľahký sprej pre jemné vlasy, posilňujúci šampón, maska pre slabé vlasy a darčekové balenie so šampónom a balzamom

Spray – sprej proti padaniu vlasov
Light Spray – sprej pre jemné a vypadávajúce vlasy
Light Shampoo – posilňujúci šampón bez silikónu pre jemné vlasy
Light Mask – maska pre slabé a vypadávajúce vlasy
šampón a balzam pre slabé vlasy, darčekové balenie

Kozmetika L´Oreal Paris Elseve Arginine Resist X3 je dostupná na Elnino.sk

Suché vlasy pomôže zachrániť Kérastase

Potrebujete tóny gélu vosku a stále to nie je ono, lebo Vaše vlasy majú vlastný život? Možno to spôsobili prechody zo zimy do tepla a naopak. Vlasy sa tak stávajú suché a rebelujú. Alebo sa stalo niečo horšie a funkcia mazových žliaz vo vlasovej pokožke pokuľháva. Vlasy sa nepremasťujú mazom a chýba im tak prirodzený ochranný film. Nie je nič ľahšie, ako pokožke pomôcť a ochranu vytvoriť. Prípravky Kérastase Nutritive vlasy intenzívne zmäkčujú, vyživujú, hydratujú a chránia. Nebudú už také lámavé a ľahšie ich rozčešete i vytvarujete.

Kérastase Nutritive - ochranný prípravok a šampón pre neposlušné a suché vlasy, výživný šampón, intenzívna maska - starostlivosť pre suché a veľmi suché vlasy z obchodu Elnino.sk

Kérastase Nutritive – ochranný prípravok a šampón pre neposlušné a suché vlasy, výživný šampón, intenzívna maska

Nectar Thermique – ochranný prípravok pre suché a veľmi suché vlasy
Bain Oléo-Relax Smoothing Sham Dry Rebel – šampón pre suché,a neposlušné vlasy
Bain Satin 2 Irisome Dry Sensitised Hair – šampón s výživou pre suché vlasy
Masquintense Fine – intenzívna maska pre veľmi suché a citlivé vlasy

Kozmetika Kérastase Nutritive je dostupná na Elnino.sk

Mastné vlasy a prvá pomoc od Schwarzkopf

Presným opakom suchých vlasov sú mastné. Pokožka sa, ľudovo povedané, zbláznila a vytvára si až príliš veľa mazu. Vaše vlasy by aj držali tvar, nie sú ani príliš poničené, lenže za akýkoľvek styling sa Vám „odmenia“. Lak, tužidlo i gél ich tak obťažuje, že získajú lesk ako blesk. Umyť ich od tej mastnoty, to je to najmenej. Na to nepotrebujete nič extra, ak Vám pravda nevadí, že si budete o 24 hodín vlasy umývať opäť. Lepším riešením je upokojiť pokožku, aby necítila potrebu stále sa pred niečím brániť a aby vytvárala optimálne množstvo mazu. Rad Schwarzkopf BC Bonacure robí samé dobré vlasové skutky. Šetrne čisté vlasy a upokojuje pokožku.

Schwarzkopf BC Bonacure - šampón, sérum, maska, upokojujúce sérum, upokojujúci šampón - starostlivosť o mastné vlasy z ponuky Elnino.sk

Schwarzkopf BC Bonacure starostlivosť o mastné vlasy – šampón, sérum, maska, upokojujúce sérum, upokojujúci šampón

Scalp Therapy Deep Cleansing Shampoo – šampón pre mastnú pokožku
Scalp Therapy Serum – sérum pre vlasovú pokožku
Sensitive Soothe Mild Treatment – upokojujúca vlasová kúra – maska
Sensitive Soothe Scalp Serum – upokojujúce vlasové sérum
Sensitive Soothe Shampoo – upokojujúci šampón

Kozmetika Schwarzkopf BC Bonacure je dostupná na Elnino.sk

Bojovník proti lupinám – starostlivosť od Frais Monde

Pokiaľ človek ignoruje suchú vlasovú pokožku, alebo sa jeho vlásky dlhodobo mastia, môže prísť aj ďalší neželaný stav – lupiny. Mastná pokožka je dobrá živná pôda pre mikroorganizmy a presušená pokožka bez ochrany tiež nie je silný súper v boji s kvasinkami a stavom podobným ekzému. Značka Frais Monde myslí na všetky a jej produkty Anti-Dandruff sú univerzálne. Obsiahnuté oleje tvoria ochranný film, bylinky a minerály pôsobia na optimálnu tvorbu mazu a nedávajú kvasinkám šancu množiť sa. Pokožka bude čistá, dezinfikovaná, dobre vyživovaná i chránená.

Frais Monde rastlinný šampón, vlasová voda a bahenná maska - všetky produkty z ponuky Elnino.sk

Frais Monde rastlinný šampón, vlasová voda a bahenná maska

Plant-Based Shampoo Dry Hair – rastlinný šampón proti lupinám pre suché vlasy
Lotion Spray – vlasová voda v spreji proti lupinám pre všetky typy vlasov.
Mud Mask – bahenná maska proti lupinám

Kozmetika Frais Monde Anti-Dandruff je dostupná na Elnino.sk

Teraz už presne viete, čo Vaše vlasy trápi. Nie je nič ľahšie, ako im pomôcť. Správna starostlivosť je kľúčom a dokáže divy.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This