Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 3.3.2015 v Poradňa, Starostlivosť, telo | Bez komentárov

Zbohom celulitída (Zn. rýchla rozlúčka)

Zbohom celulitída (Zn. rýchla rozlúčka)

Keď sa leto opýta, čo ste pre svoju pokožku urobili v zime, aby jej celulitída dala zbohom, čo odpoviete? Odpoviete: „Nič, pretože mám produkt, ktorý učinkuje tak rýchlo, že nepotrebujem toľko času.

Môže celulitída zmiznúť vďaka kozmetike?

Odpoveď Vás možno nateraz plne neuspokojí a pochybnosti budú stále, ale aj napriek tvrdeniam skeptických žien je toto možné. Možno vo Vašom prípade bude potrebné urobiť aj pár ďalších krokov, ale áno, aj kozmetika pokožke pomáha vysporiadať sa s fantómom zvaným celulitída. Čo to je vlastne tá celulitída? Je to problém rozdelenia hmoty, ktorou sú obalené Vaše kosti a tú hmotu tvorí voda, tuk a svalstvo. Každá pokožka má svoje zásoby tuku, dokonca aj tá štíhla kočka od susedov má tuk, ale nie na každom človeku bude tuk vidieť rovnako. Či bude evidentná alebo oku ukrytá, to je vec hospodárenia Vašej pokožky s tým, čo má k dispozícii. Ako sa budú bunky činiť, tak budete vyzerať. Jedzte nezdravo, žite svoj život sedavým spôsobom, fajčite, stresujte a spomalený metabolizmus dovŕši dielo skazy. Takže celulitída je v podstate záležitosť Vášho metabolizmu, ktorému pri správnej životospráve a správnej kozmetike môžete pomôcť. Niektoré budete používať pol roka, kým sa prejavia prvé výsledky a niektorým na to postačí polovičný čas. Rozdiel spočíva v obsahu a spracovaní látok.

Robili sa rôzne prieskumy mienky dám, aby sa zistilo, aké prípravky sa postarali o to, aby celulitída nemala posledné slovo v rozhodovaní, či sa v lete na pláži pyšne zložíte na ležadlo veľa najkrajších mužov, alebo radšej zaleziete pod slnečník niekde dozadu. Najlepšie ohlasy mali dva produkty a ja Vám prezradím, čím sú také zázračné. Pridám k nim aj jeden ďalší tip na skvelý prípravok.

Telový gél Shiseido Advanced Body Creator Super Slimming Reducer

Gél na spevnenie tela, chudnutie a celulitídu bol obohatený o kofeín. Kofeín podporuje metabolizmus a zrýchľuje odplavovanie toxínov z pokožky. Ďalším kľúčovým prvkom je oryzanol. Oryzanol sa získava z ryže a prieskumy dokázali, že podporuje prekrvenie v miestach, na ktoré sa podáva. Keďže prekrvením zlepšujete rozloženie účinných látok v pokožke a taktiež bunkový metabolizmus, táto zložka je v gélovom produkte správne. Nechýbajú ani ďalšie extrakty z rastlín na prekrvenie, na detoxikáciu a ako podpora hydratácie i na vyhladenie pokožky. Výťažky bránia novému hromadeniu tuku v problémových partiách. Zaujímavou zložkou je zmes rôznych vôní získaných z citrusov, najmä grapefruitu. Značka Shiseido venovala veľa úsilia do výskumu účinkov vône na telo i psychiku a odhalila, že práve tento komplex dokáže podnietiť telo k lepšiemu metabolizmu. Takže nielenže aplikujete na pokožku produkt, ktorý vyhladí pokožku, ale i Vás pohladí na duši.

Prípravok na celulitídu Clarins Body Lift Cellulite Control

Aj tento produkt z laboratórií Clarins vsadil na účinok kofeínu podporený bylinkami, ktoré nielenže zlepšujú vzhľad, ale mali by mali zabrániť, aby sa Vaša celulitída zhoršovala (teda ako prevencia). Ba povedala by som, že odborníci jeho kompozíciu vystavali špeciálne na prírodných extraktoch, ktoré sú v zozname ingrediencií v prevahe. Masážny prípravok tvoria oleje (napríklad kokosový, slnečnicový, olej z lieskových orieškov) a extrakty, ktoré podporujú krvný obeh, hydratujú, spevňujú žilky, čím bojujete taktiež proti ich praskaniu v dôsledku masáže, urýchľujú odplavovanie toxínov z pokožky a samozrejme tvarujú postavu. Všetky zložky boli spracované do produktu, ktorý výborne preniká do pokožky, čím získava body k dobru.

Značka však nezostáva len pri tom, že vyrobí kozmetický produkt, pošle ho na trh a dámy nech si s ním už poradia. Urobila krôčik bližšie k svojim zákazníkom, radí im zmeniť životosprávu a posiela im video, aby si mohli pozrieť, ako produkt správne aplikovať, aby podporili účinok na maximum. Až si budete video pozerať, všimnite si i správny smer masáže, na ktorý som upozorňovala aj v poslednom článku. Masáž je základ, ak sa potrebujete zbaviť celulitídy, takže pokojne si ju doprajte pri používaní akéhokoľvek iného produktu. Získate ďaleko väčšiu istotu, že Vám produkt pomôže.

http://youtu.be/uKoxNOzWK8E

Aký produkt odporúča Elnino.sk a ktorý z produktov sa mi páči? Je to určite tento produkt od Frais Monde.

Frais Monde Spa-Cell Linea Cellulite Cream Warm Effect

Prečo vyzerá produkt sľubne a prečo by sa ho celulitída mala, obrazne povedané, začať báť? Aj tento produkt vsadil na kofeín, ktorý výrobca postil záložným zdrojom – guaranou. Keď podpora metabolizmu, tak poriadna. Karnitín v redukcii tuku pomôže a spoločne s čistým kofeínom a guaranou vyhladia pokožku. Aby celulitída naozaj odišla, do produktu boli pridané dve špeciálne látky. Marapuama pochádza z dažďových pralesov a ide o tonikum, ktoré má v Brazílii mnohé medicínske využitia. V našom prípade pôjde najmä o podporu metabolických procesov a lepšie prekrvenie. Brazília je tiež domovom rastliny so skráteným názvom Catuaba, ktorá má takmer totožné účinky. Po aplikácii prípravku Vás zaplaví hrejivé teplo, ktoré čiastočne pochádza aj z účinku týchto rastlín. Centella (pod iným názvom Gotu Kola) a Ivy pomáhajú pokožke dosiahnuť želané vyhladenie a podporiť krvný obeh, ktorý Vy môžete ešte vylepšiť masážou. Už ich malé dávky majú výrazný vplyv na ochranu pokožky pred voľnými radikálmi a regeneráciu. A napokon sú tu látky ako ruscus a escín. Tieto látky chránia cievy pred popraskaním podobne ako v produkte Clarins, ktorý taktiež obsahoval escín. Kľúčom k dokonalosti je termálna voda z prameňa Répole pre svoje omladzujúce a stimulačné účinky.

Takže koniec pomarančovej koži. Celulitída, vyhlásili sme ti vojnu. My budeme mať krásnu, hladkú a pružnú pokožku bez nevzhľadných hrudiek.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This