Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 20.10.2015 v Novinky, Súťaže a akcie | Bez komentárov

Zľavy na produkty Philips na Elnino.sk

Zľavy na produkty Philips na Elnino.sk

Elnino.sk opäť odmeňuje svojich zákazníkov a rozdáva atraktívne zľavy. Získajte až 50% zľavy na vybrané produkty Philips pre Vašu krásu, zdravie i šikovných pomocníkov do domácnosti.

Zľavy, ktoré potešia dámy

Ako získate tieto exkluzívne zľavy? Nemusíte pre to urobiť nič špeciálne. Aj naďalej nakupujte na Elnino.sk. Kupovať môžete to, čo doteraz. V nákupnom košíku môžu byť parfumy, dekoratívna kozmetika, starostlivosť o telo, perá, niche vône, testery či vzorky, skrátka čokoľvek. Za každých 20 EUR nákupu Vám Elnino.sk daruje zľavový kupón. Až nazbierate toľko kupónov, koľko potrebujete, sčítajte svoje zľavové kupóny a objednajte si svoj vytúžený vybraný produkt.

Nakoľko je tento priestor určený kráse tela a jeho príjemnej vôni, dnešný článok by som rada venovala dámam, pretože každá žena chce byť príťažlivá. Zo zaujímavej ponuky produktov Philips pre Vás vyberám tie produkty, ktoré boli stvorené pre krásu Vašich vlasov, zubov a pokožky. Pôjde tu tiež o zachovanie zdravého vzhľadu, ku ktorému už krása prirodzene patrí. V tomto článku prezradím, čím je táto elektronika výnimočná, aký osoh a aké špeciálne prídavné hodnoty Vám prinesie.

Žehlička na vlasy Philips PRO, HPS930/00

Získajte zľavy na produkty Philips, v akcii na www.elnino.sk je aj žehlička na vlasy Philips PRO, HPS930/00

Žehlička na vlasy Philips PRO, HPS930/00 s hodnotou zľavy 10 – 40%

Mať naozaj dobrú vlasovú žehličku je na nezaplatenie. Viem dobre, o čom hovorím. Moja stará žehlička mi pila krv. Kým boli kamarátky dávno upravené a hotové ísť sa baviť, moja vlasová žehlička sa ešte len zahrievala a to žehlenie vlasov… hrôza.

Žehlička na vlasy Philips PRO je pravým protikladom tej starej. Jej platnedlhšie (až 110 mm) a naraz tak môžete ožehliť širšie pramienky vlasov a na požadovanú teplotu sa zahrejú bleskovo – za 10 sekúnd. Ušetríte tým veľa času a kým si žehlíte vlásky, môžete ako typické dámy vykonávať milión vecí naraz a bezstarostne sa pri tom vrtieť. Otočný mechanizmus prívodného kábla zabráni zamotaniu a jeho skracovaniu každým pohybom. Dĺžka prívodnej šnúry je rovnako úctyhodná. Dva a pol metrová dĺžka Vás nijako nebude obmedzovať v premávaní sa po kúpeľni či izbe.

Pochváliť môžem tiež materiál (titán) s povrchovú ionizačnú úpravu platničiek. Na rozdiel od starých keramických platničiek je titánový povrch hladší, preto pri posúvaní žehličky po pramienkoch vzniká menšie trenie a minimalizujú sa poškodenia vlasových vláken. Vlasy budú hladšie na dotyk, nebudú elektrizovať, no hlavne ich nemusíte vystavovať účinkom tepla zbytočne dlho. Titán patrí medzi najlepšie vodiče tepla a bleskovo odovzdané teplo vlasy rýchlo narovnáva. Žehlička na vlasy Philips PRO upraví vlasy za zlomok času, čo Vám predvedie i moja kolegynka Janka v tomto videu.

Na Elnino.sk je hodnota jej zľavy 10 – 40%.

Sušič vlasov Philips PRO, HPS920/00

Získajte zľavy na produkty Philips, v akcii na www.elnino.sk je aj sušič vlasov Philips PRO, HPS920/00

Sušič vlasov Philips PRO, HPS920/00 s hodnotou zľavy 10 – 40%

Sušenie vlasov bežným fénom je pre dámy s jemnými vlasmi hotovom vlasovou samovraždou. Ja ako majiteľka takých vlasov vnímam rozdiely oproti tomu, keď vlasy nechám uschnúť prirodzene, alebo vlasy vysuším teplom. Pri fénovaní priamo úmerne stúpa spotreba vlasových masiek a ošetrujúcich šampónov v opačnom prípade by boli moje vlasy suché ako seno a pokožka trpela lupinami. Bežný sušič vlasov nemá konštantné teplo, zvykne sa prehrievať a beda ho potom taký horúci chytiť do rúk či položiť na skrinku. Čo potom taký zázrak urobí s vlasmi? Vysuší ich, to je pravda, no tak, ako by ste nechceli.

Sušič vlasov Philips PRO sa neprehrieva a mohli by ho používať aj profesionáli. Jeho výkonný motor totiž niečo vydrží a 3 m dlhá prívodná šnúra je luxus. Podobne ako žehlička na vlasy Philips PRO, aj sušič vlasov Philips PRO vykoná svoju prácu rýchlejšie a preto ním vlasy nemusíte tak dlho fúkať. Aj sušič vlasov Philips stavil na technológie šetrné k vlasom i pokožke, ktoré navyše bránia elektrizovaniu vlasov. K dispozícii sú dva koncentrátory, vďaka ktorým dostane Váš účes nielen požadovaný tvar, ale vlasy budú po celý čas chránené pred nadmerným teplom. Už žiadne rozlietané vlasy drsné na dotyk po každom sušení.

Na Elnino.sk je hodnota jeho zľavy 10 – 40%.

Sonická zubná kefka Sonicare FlexCare+, HX6972/34

Získajte zľavy na produkty Philips, v akcii na www.elnino.sk je aj sonická zubná kefka Sonicare FlexCare+, HX6972/34

Sonická zubná kefka Sonicare FlexCare+, HX6972/34 a zľavy 10 – 50%

Už v materskej škole nás učili, že si máme zuby čistiť minimálne 2 minúty. Lenže čistiť ich správne 2 minúty obyčajnou kefkou a čistiť ich rovnaký čas sonickou zubnou kefkou, to je veľký rozdiel.

Sonická zubná kefka Sonicare FlexCare+ jemne masíruje vaše ďasná, ktoré budú dobre prekrvené, pevnejšie a zdravšie po dvoch týždňoch poctivého používania. Touto kefkou pohodlne dosiahnete zadnú stranu zubov a tekutina sa pri čistení dostáva aj do medzizubných priestorov. Normálnu kefku by sme museli vyhodiť po každej infekčnej chorobe (napríklad po nádche), inak by sme riskovali opätovnú nákazu. Sonická zubná kefka Sonicare FlexCare+ má v základnej výbave UV čističku na kefkové nadstavce (dostanete ich viac a tiež dve šikovné cestovné púdra) a zbaví ich mikroorganizmov po každom čistení. Kto má doma deti, ocení aj časovač, ktorý nastaví čistenie na 2 minúty, no kefka ponúka aj iné režimy čistenia. Je ich celkom päť: 1-minútový režim na rýchle čistenie a osvieženie úst (dobré, keď čakáte hostí a uvítacie bozky), režim pre jemnú  a jeden pre posilňujúci masáž ďasien, klasické a jemné čistenie zubov. Vaše zuby nikdy neboli belšie a ďasná zdravšie než so sonickou zubnou kefkou Sonicare FlexCare+.

Na Elnino.sk je hodnota jej zľavy 10 – 50%

IPL Lumea Prestige Philips IPL, SC2007/00

Získajte zľavy na produkty Philips, napríklad produkt IPL Lumea Prestige Philips IPL, SC2007/00 na www.elnino.sk

IPL Lumea Prestige Philips IPL, SC2007/00 a zľavy prístroja 10 – 50%

To najlepšie na koniec. Máte plné zuby holenia a bolestivej depilácie? Tiež Vás iritujú pásiky, ktoré jemnú pokožku na istých partiách vždy podráždia a aj tak po nich ostáva polovica chĺpkov na mieste? Trvalým riešením by mohol byť jedine laser, lenže laserové svetlo nerešpektuje každý typ pokožky a toto riešenie je drahé. Neraz som čítala, že kto mal svetlú pokožku alebo svetlejšie chĺpky, u toho laser zlyhal alebo dokonca vedel spôsobiť aj popáleniny. On totiž potrebuje aspoň trošku pigmentu, aby mohol pôsobiť cielene. IPL technológia takéto obmedzenia nepozná. IPL technológia využíva vysielanie jemného ale intenzívneho pulzného svetla priamo do lôžka, z ktorého vyrastá chĺpok. Pre lôžko je to signál, že prechádza z rastovej do pokojovej fázy, v ktorej chĺpky nerastú. V tejto fáze prebieha regenerácia lôžka, preto lôžko prirodzene chĺpok vypudí a ten vypadne. Potom sa lôžko začne regenerovať a na čas máte od chĺpkov svätý pokoj. Svetlo má teda ozdravujúce účinky a dosť dlho ho používali aj dermatológovia. V nesprávnych rukách však mohla technológia aj uškodiť, kým neprišla značka Philips s lepším riešením a obmedzením sily impulzov.

Prístroj IPL Lumea Prestige Philips IPL bol navrhnutý tak, aby jeho ovládanie zvládol každý a s maximálnou bezpečnosťou.  Dokonca si môžete nastaviť intenzitu presne podľa svojej pleti. Prístroj sa dá používať všade tam, kde sa zvyknú dámy holiť a depilovať, čiže budete mať hladké ruky, nohy, brucho, oblasť bikín, podopazušia. Pulzné svetlo sa smie aplikovať i na citlivé oblasti nad hornou perou, na brade a spánkoch. K dispozícii máte integrovaný bezpečnostný systém, nabíjačku, aby ste sa nemuseli zapodievať šnúrami i nadstavce, s ktorými sa Vám s ním bude dobre pracovať a najmä presne. Samozrejmosťou je UV filter a príslušenstvo na čistenie i praktické púzdro. Keby bolo treba, môžete s ním cestovať aj na dovolenku, ale to asi nevyužijete. Prístroj IPL Lumea Prestige Philips IPL je šetrný k pokožke, takže sa s ním môžete zbaviť chĺpkov pred cestou bez rizika červenej pokožky plnej vyrážok a hladká pokožka by mala vydržať 6 – 8 týždňov. Toľko totiž trvá u bežného človeka pokojová fáza.

Na Elnino.sk je hodnota zľavy prístroja až 10 – 50%.

Získať zľavu je také jednoduché. Zbierajte a sčítajte svoje zľavové kupóny získané pri nákupe na Elnino.sk, vyberte si z ponuky svoj vytúžený produkt Philips, jednoducho si ho objednajte a potom si už len užívajte lichôtky od okolia.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This