Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 4.10.2016 v Mejkap, Poradňa | Bez komentárov

Bozk v jesenných odtieňoch (rúže na jeseň)

Bozk v jesenných odtieňoch (rúže na jeseň)

Pošlite letu bozk na rozlúčku a urobte to štýlovo. Jeseň farbí prírodu pestrou paletkou. Poradím Vám, aké farby sú v móde a ktoré rúže na pery by Vám túto jeseň v žiadnom prípade nemali chýbať v zbierke.

Bozk s gráciou

Hovorí sa, že správny chlap rozmaže žene svojho srdca rúž na perách a nie riasenku, ale láska je nevyspytateľná. Rovnako ako jeseň. Raz je veterno a prší, inokedy zasa svieti slniečko a vyzliekame kabáty. Aj taký dážď vie narobiť neplechu a zničiť krásne líčenie, no riasenku vyberieme niekedy nabudúce. Dnes sa budeme baviť o rúžoch, ktoré Vaše pery sfarbia v odtieňoch popadaných listov, ochránia ich pred zimou a spôsobia, že každý Váš bozk bude mať štýl. A je úplne jedno, aký bozk to bude a čo ním poviete.

Rúž, ktorý nenazvete inak ako "bozk" - Guerlain Kiss Kiss

Rúž, ktorý nenazvete inak ako „bozk“ – Guerlain Kiss Kiss

Guerlain Kiss Kiss Shaping Cream Lip Colour

Guerlain Kiss Kiss Shaping Cream Lip Colour Odtieň 324 Red Love

Guerlain Kiss Kiss Shaping Cream Lip Colour Odtieň 324 Red Love

Odtieň 324 Red Love

Rúž Guerlain Kiss Kiss je jeden luxusný, príjemný, hydratujúci, dekoratívny produkt na pery. Odtieň 324 Red Love vyzerá ako bozk zo skutočnej lásky a explozívna ružová farbička spoľahlivo pritiahne pozornosť. Pokiaľ nechcete, aby pánom uniklo jediné Vaše slovo, nech sa páči. Ak nebudú počúvať, budú z pier odčítať a plniť Vaše želania. Nie riasenka ani očný tieň, ale tento rúž dovedie Vaše líčenie k dokonalosti.

Bourjois Paris Rouge Edition Lipstick

Rúž na pery Bourjois Paris Rouge Edition Lipstick Odtieň 05 Brun Boheme

Bourjois Paris Rouge Edition Lipstick Odtieň 05 Brun Boheme

Odtieň 05 Brun Boheme

Táto lichotivá červeno – hnedá farba je stávkou na istotu, do ktorej určite môžete túto jeseň bez najmenších obáv zainvestovať. Technicky vzaté, tento rúž je úplný neutrál, ktorý bude pasovať každej. Zvoliť takýto odtieň môžu aj tie dámy, ktoré sa bežne nemaľujú. K nemu patrí už len pletený svetrík, teplý šál, chic kabátik a budete vyzerať ako postavička z kreslenej rozprávky pre deti.

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick

Odtieň 701 Sensual Praline

Rúž na pery Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick Odtieň 701 Sensual Praline

Astor Soft Sensation Moisturizing Lipstick Odtieň 701 Sensual Praline

Čo je na tomto rúži také perfektné, je nielen jeho intenzívny fialkový odtieň pripomínajúci červené hrozno a jeho skvelá hydratácia, ale aj jeho polopriesvitnosť. Nezľaknite sa takej tmavej farby. Na perách rúž vôbec nevyzerá tak hrozivo, ako sa Vám možno bude na prvý pohľad javiť. Nebude z Vás vampír, ktorý práve vstal z hrobu a žiadny bozk nepripadá do úvahy. Presne naopak. On bozky priťahuje ako magnet.

Revlon Colorburst Lip Butter

Rúž na pery Revlon Colorburst Lip Butter Odtieň 035 Candy Apple

Revlon Colorburst Lip Butter Odtieň 035 Candy Apple

Odtieň 035 Candy Apple

Rúž na pery Revlon ColorBurst Lip Butter ani v podstate nie je rúžom, ale rúžom a súčasne balzamom na pery. Ľahko sa nanáša a dodáva perám oslnivú červenú farbu. Zvýrazní prirodzený červený odtieň Vašich pier. Dobre si uvedomujem, že takéto červené rúže si žiadajú perfektne biele zuby, no mať takýto krásny odtieň, risknem to. Alebo prinajhoršom zavriem ústa. (smiech)

Max Factor Colour Elixir Lipstick

Rúž na pery Max Factor Colour Elixir Lipstick Odtieň 853 Chilli

Max Factor Colour Elixir Lipstick Odtieň 853 Chilli

Odtieň 853 Chilli

Jeseň by sa nezaobišla bez odtieňa čili a to nie hocijakého. Presne ako čili papričky svietia a vysielajú do diaľky svoju vášnivú červeň, tak aj tento rúž Max Factor Colour Elixir bol vytvorený v tejto typicky jesennej farbe a bude dodávať perám plnosť, zmyselnosť, žiadostivosť, aká sa už vonkoncom nedá prehliadnuť.  Najlepšie sa bude nanášať so štetcom. Štetec dá Vašim rukám istotu a ťahy popredného maliara.

Frais Monde Bio Lipstick

Rúž na pery Frais Monde Bio Lipstick Odtieň 3

Bozk od jesene – prírodný rúž Frais Monde Bio Lipstick Odtieň 3

Odtieň 3

Mali sme tu fialovú, červenú, ružovú i jeden odtieň mierne do hneda, ale nie je väčšina listov na jeseň oranžových a zlatisto žltých? Áno, presne tak. Oranžová so zlatým podtónom premení Vaše pery na klenot vyrobený z pravého zlata. Túto jeseň sú v kurze aj rúže ligotavé s metalickým efektom, no nie každá žena chce práve také nosiť. Tento rúž Frais Monde s jemnou perleťou ponúka dôvtipný kompromis.

Rimmel London Lasting Finish Lipstick

Rúž na pery Rimmel London Lasting Finish Lipstick Odtieň 206 Nude Pink

Rimmel London Lasting Finish Lipstick Odtieň 206 Nude Pink

Odtieň 206 Nude Pink

Rúže na pery Lasting Finish robia značke Rimmel London výbornú povesť. Sú trvácne a dobre pigmentované. Ak sa Vám doteraz ani jeden z odtieňov nepozdával, máte veľmi svetlú pleť a pripadali by ste si s nimi zmaľovaná, potom 206 Nude Pink neodmietnete. Má jemný, teplý, marhuľkový podtón a vďaka jeho jemnému lesku s ním nikdy nebudete pôsobiť mŕtvolne bledo ako s väčšinou nude rúžov.

Rimmel London Moisture Renew Lipstick

Odtieň 125 To Nude Or Not To Nude

Rimmel London Moisture Renew Lipstick Odtieň 125 To Nude Or Not To Nude

Rimmel London Moisture Renew Lipstick Odtieň 125 To Nude Or Not To Nude

Každá dáma s chladným tónom pokožky by mala mať túto jeseň vo svojej kozmetickej zbierke aspoň jeden takýto rúž. Tento rúž vo farbe mrazom vyštípaných líc a pier má v sebe stopu ružovej, pery pekne hydratuje a so svojim decentným leskom urobí perám XXL objem. Ani si ním nemusíte často pretierať pery, pretože takéto jemné farby si nežiadajú príliš časté opravy. Používajte ho trebárs aj namiesto balzamu na pery.

Od jemnej ružovej až po vášnivú červeň. Tieto rúže na pery dostali bozk priamo od jesennej prírody a je ťažké si spomedzi nich vybrať len jeden. Všetky farby jesene sú pekné a príjemné. A aj Váš bozk bude zážitkom. Bozkávanie s dobre hydratovanými a vláčnymi perami je totiž tá najpríjemnejšia vec na svete.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This