Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 17.1.2019 v Novinky, Poradňa, Starostlivosť, Vône | Bez komentárov

Ecodenta, zubné pasty so spojením prírody s vedou

Ecodenta, zubné pasty so spojením prírody s vedou

Zubné pasty Ecodenta prinesú do vašej kúpeľne pokrok a spolu s ním aj potešenie. Po ich vyskúšaní vám možno bude i ľúto, že ste ich nekúpili už skôr, pretože sú jednoducho skvelé a dokonca aj lacné.

Priznám sa, že ako dieťa som mala neskutočný strach zo zubných lekárov. Narodila som sa v osemdesiatych rokoch, kedy lokálna anestéza pri bolestivých zákrokoch nebola taká bežná ako dnes. Kto si v kresle odtrpí svoje, ten si zdravé zuby váži inak. Keď nakupujem zubné pasty, neváham si priplatiť za kvalitnejšie zubné pasty. Za kvalitu, akú ponúka i značka Ecodenta.

Značka Ecodenta má svoj pôvod v Litve a úzko spolupracuje s odborníkmi z Litovskej univerzity vied o zdraví (Lithuanian University of Health Sciences). Ich cieľom je vyvíjať produkty priateľské k životnému prostrediu i k životu ako takému. Aj keď si v ňom človek neraz nenájde čas na vyčistenie zubov, so zubnými pastami Ecodenta to ľudí viac zvádza k zdravým návykom. A pozor, ani nemajú vysoké ceny!

Vyrobené človekom, ochutené prírodou

Zubné pasty Ecodenta vyrobil človek, ale tú úžasnú chuť a efekt im dodala príroda. Márne by ste v nich hľadali syntetické peniče, príchute, peroxid alebo drastické abrazívne látky, ktoré ničia zubnú sklovinu. Nič také nenájdete. Aj moderná veda môže vsadiť na taký dar, akým sú bylinky a iné vzácne dary, ktoré príroda poskytuje.

Obsah každej tuby pozostáva z prevažne prírodných surovín a neoddeliteľnou súčasťou zubných pást je najmä prírodný komplex s obsahom vápnika. Ten má rovnaké zloženie ako sklovina. Vďaka nemu dokážu pasty zaceliť mikroskopické praskliny na povrchu zubov a veľmi účinne predchádzajú vzniku zubného kazu. Takže zubné pasty nielenže sklovinu zbavia povlakov, nevzhľadného zafarbenia a nespôsobujú škrabance, ale jej dokonca pomáhajú k hladkosti a celistvosti! To je dôvod, prečo Značku Ecodenta odporúčajú aj uznávaní zubní lekári.

Každému presne to, čo potrebuje

Zubné pasty Ecodenta a ich prírodné príchute raz a navždy zmenia váš prístup k čisteniu zubov. Ak fajčíte alebo milujete víno, kávu či čierny čaj, možno sa vám zíde niečo na žlté škvrny. Tie sa bežne dajú doslova „zoškriabať“ iba abrazívnou zubnou pastou alebo tvrdou zubnou kefkou. Ale ide to aj inak a zdravšie. Môžete si byť istí, že zubná pasta Ecodenta Toothpaste Whitening ANTI Coffee & Tobacco s príjemnou citrusovou príchuťou vám spraví oveľa lepšiu službu a kvalitnejšie osvieži váš dych.

Ja som si zo širokej ponuky pre seba vybrala pastu s s čiernym uhlím a zložkou Teavigo™, čo je antioxidant zo zeleného čaju. Zložka prichádza na pomoc ďasnám a bráni tvoreniu nepriaznivého kyslého prostredia v ústach. Zubná pasta Ecodenta Extra Black Whitening má netypickú čiernu farbu, na ktorú si podaktorí budú musieť zvykať, chutí jemne mentolovo a príjemne osvieži váš dych. Síce medzičasom zmenila dizajn obalu (na fotke vyššie vidíte ten nový), ale účinok si drží. Moje zuby sú belšie minimálne o dva odtiene a ďasná na pocit silnejšie i zdravšie.

Že neznášate ostré pasty? Aj vás ich štipľavosť núti vyplachovať ústa plné peny skôr, než si po dvoch minútach kompletne vyčistíte zuby? Môžem vás uistiť, že ak si kúpite napríklad melónovú zubnú pastu Edocenta Extra Enamel Strengthening Melon Flavor, žiadne galeje v kúpeľni vás nečakajú. Pasta obsahuje i mätu, ale príjemne chutí po cukrovom melóne. Už len vypláchnuť ústa trebárs kokosovou ústnou vodou s obsahom mäty a aloe vera Cosmos Organic Minty Coconut a zážitok i výsledok čistenia bude dokonalý.

Ecodenta deťom

Mysleli sme aj na tých najmenších a naskladnili zubné pasty pre deti. Pasta s príchuťou šťavnatého ovocia Ecodenta Cosmos Organic Juicy Fruit (s obsahom až 99,7% čisto prírodných surovín) a zubná pasta s obsahom mrkvy a príchuťou lesných jahôd Wild Strawberry sa budú deťom spájať s časom prázdnin. Viac než kozmetiku na ústnu hygienu pripomínajú žuvačku, zmrzlinu alebo šalát z čerstvého ovocia. A to je predsa cool. Čistenie zubov viac nebude taká otrava.

Vyskúšajte a zamilujte sa aj vy do zubnej starostlivosti Ecodenta. Verím, že sa k bežnej zubnej paste už nebudete chcieť vrátiť.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This