Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 9.11.2016 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum

Nová vôňa Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum je elixírom plným slnečných lúčov a ódou na krásu jesene. Uvítajte potleskom ďalšiu zvodnú, očarujúcu a haute couture vôňu z rodiny Dahlia Divin.

Teplo slnka štekliace na koži, zlatý piesok a šepot teplého vánku. Všetky tieto dojmy predstavuje parfum, ktorý sa len nedávno ocitol medzi novinkami v ponuke parfumérie Elnino.sk. Luxus vo fľaštičke, novinka Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum, Vám spríjemni jeseň svojim teplom i sviežosťou a prišla preto, aby vyslobodila z Vášho vnútra tú skrytú bohyňu. Presne tak, ako to v reklame predviedla krásna modelka Candice Swanepoel.

Reklama ukazuje modelku v nádherných haute couture šatách, ktoré pre módny dom Givenchy vytvoril Riccardo Tisci. Ušitie tejto nadčasovej béžovo – zlatej róby mu údajne zabralo 360 hodín. Celé šaty sú totiž ručne pošité kamienkami, aby čo najlepšie odrážali svetlo – hlavnú charakterovú vlastnosť vône Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum.

V rovnakom duchu bol navrhnutý i flakón tejto novinky. Dokonca aj tekutina v jeho vnútri má zlatý odlesk, čo je veľmi cool. Vrchnáčik mohol byť zo skla, nie z plastu, vôňa by si to zaslúžila. Ale zasa nemôžem tvrdiť, že by sa mi nepáčil. Je mohutný, priesvitný a zlaté šupinky mu dávajú luxusný vzhľad. I hrdlo flakónu bolo pozlatené.  Dizajn podľa mňa presne naplnil podstatu toho, čo má vôňa zosobňovať a túto vôňu aj tak nekúpite kvôli vonkajšiemu vzhľadu, ale ju budete chcieť pre jej krásu vnútornú.

Parfumovaná voda Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum

Parfumovaná voda Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum

 Aká je Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum?

Nová sestra nadčasovej vône Dahlia Divin oslavuje ženskosť a šíri okolo seba pôvab s každým Vašim krokom. Mimóza, kvetina podobná slnku, prestupuje parfumovanú vodu Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum už od samého úvodu a výrazne sa podpísala na teple a sladkosti, ktorá z parfumu vyžaruje. Na leto by bola taká vôňa priťažká, no počas jesene, v zime i na jar sa určite nosiť dá. Cez deň i večer.

Podobne ako u toaletnej vody, jazmín opäť spojil svoje sily s kráľovnou kvetov – ružou, no v parfume ich vnímame len cez existenciu jemných púdrových tónov. Ako keby nešlo o to, aby Vás navoňali a mal Vás iba pozlátiť ich peľ.

Táto zvláštna kvetinová esencia je podčiarknutá smotanovým krémovým tónom santalového dreva a vanilky s pižmom. Môjmu nosu sa snažím vyhovoriť, že nejde o karamel, ale že tento prídavný zlatý karamelový efekt vytvára tonka s vanilkou. Niekto cíti karamel, niekto vanilku, iní ľudia zasa identifikujú vetiver, ktorý na mojej pokožke po aplikácii až tak neprerazil. V každom prípade základ s takto zmyselným zložením zákonite dáva jasný prísľub očarenia Vášho okolia typický pre značku Givenchy. A aj celkom trvácneho. Výdrž bude taktiež individuálna ako prejav, no určite sa zhodneme minimálne v tom, že podpriemerná rozhodne nie je. Skôr lepšia.

Ale pozor, lebo orientálno – kvetinová parfumovaná voda Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum ani s takýmto základom a sladkou kvetinovou výbavou nepôsobí presladene. Ak sa bojíte prílišnej sladkosti, pre prítomnosť vetivera strach naozaj nie je na mieste. Novinka je sladká a zároveň drevitá, teplá a súčasne svieža, výrazná a predsa v sebe nezaprie ten stoický pokoj bohyne, ktorá svojim pohľadom omámi každého.

Mne osobne sa však páčili aj ostatné vône Dahlia Divin. O toaletnej vode Dahlia Divin (ružovkastý flakón) si môžete prečítať v článku Koktail nových vôní lepší než od barmana. Parfumovaná voda (zlatý flakón vľavo) dostala miesto v článku Biele kvety nielen pre nevestu. Každá z týchto krásnych vôní má svoje čaro.

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum spolu s toaletnou a parfumovanou vodou Dahlia Divin

Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum EdP spolu s toaletnou a parfumovanou vodou Dahlia Divin

Vôňa Givenchy Dahlia Divin Le Nectar de Parfum je skladom, zistite cenu

Originálna a nadčasová vôňa Dahlia Divin sa k nám prevtelila do vskutku vydarenej Nectar de Parfum verzie. Ak do tejto edície nejaká novinka pribudne, bude mať čo robiť, aby túto aktuálnu krásku prekonala. Vrelo odporúčam.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This