Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 18.2.2015 v Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Kouros od YSL – pánska nadčasová klasika

Kouros od YSL – pánska nadčasová klasika

Pozor, tento článok je určený skutočným chlapom, pretože vôňa Kouros od YSL (Yves Saint Laurent) je pre mužov. Chlapci možno budú potrebovať čas, aby si ju obľúbili a počkajú si aj na skutočné ženy.

Kouros – parfum YSL, ktorému čas neublížil

Starý pán Yves Saint Laurent, celým menom Yves Henri Donat Mathieu-Saint-Lauren, (1936 – 2008) vedel robiť dizajn a mal nos pre skvelé veci. Vedel, čo na nás, dámy, zaberá a čo sa bude páčiť mužom. Keď v roku 1981 prišiel s parfumom Kouros, vsadil na istotu. Vymyslel takú kampaň, ktorá mu hneď v ďalšom roku priniesla ocenenie The Fifi Award za pôsobivú reklamu.

Čo sa snaží YSL prezentovať?

Názov parfumu nesie názov ikonickej gréckej sochy prezentujúcej mužnosť a ten úžasný a triumfálny pocit, keď sa pozriete na dámu a vidíte, že ste ju zaujali a nevie z Vás spustiť oči. Ešte i flakón výrazne pripomína architektúru Grécka a jeho malebných ostrovov. Skalísk, na ktorých sa na pozadí belasej oblohy ako skvostné olemovanie ostrovov črtajú belostné budovy. Hrany majú jemne zaoblené, aby nepôsobili stroho, ale aby priateľsky vítali lode, ktoré privážajú návštevníkov na letnú dovolenku. Štíhly a do výšky sa týčiaci flakón má rovnakú bielu farbu so striebornými detailami, nech svieti do diaľky ako maják a ukazuje ženám cestu, kde a ku komu sa majú vrátiť.

Prečo by dámy mali zamieriť rovno k Vám?

Yves Saint Laurent Kouros - toaletná voda od YSL v ponuke obchodu Elnino.sk

YSL Kouros (EdT)

To je jasné. Ste ich bezpečný prístav. Poskytnete im vrelé objatie a svoje teplo, ktoré prezentuje i parfum YSL Kouros. Podľa obrázkov kampane by to mohlo vyzerať, že ide o vôňu na leto, ale zdanie klame. Parfum Kouros je presne taký teplý ako sú lúče slnka, ktoré sa do Vás opierajú, keď stojíte na skalách a tešíte sa z výhľadu, aký grécke ostrovy nepochybne ponúkajú. Je to vôňa skôr do týchto mrazov na zimu, jar a jeseň. Polonahý muž sa na plagátoch objavuje kvôli tomu, aby sa jednak páčili ženskému pokoleniu (smiech) a jednak preto, že sa vôňa snaží prezentovať muža s dobre vyvinutým telom a zrelými názormi. Žiadny afekt ani výbuchy vášne. Tento muž ide na dámy stoickým pokojom.

Prvé, čo Vám napadne, keď vôňu aplikujete na telo, bude teplo a pokoj. Úvod je síce mierne svieži, ale vďaka bergamotovému tónu a koriandru mu nechýba aj istá pikantnosť.  Až ucítite ten mierny ťah k horkosti, ktorý prichádza od paliny, tak sa budete tešiť, že život vie byť aj trošku horký, ako sa spomína v istej nemenovanej reklame. Vôňa Kouros má len mierne svieži úvod, no veľmi rýchlo ukáže svoju hĺbku a tajomnosť. Chytí toho búrlivého ducha prírody a usadí ho priamo vo Vašom srdci spolu so srdcom vône, ktoré je plné lásky ako zmyselný jazmín v spojitosti s vôňou pomerne výrazným karafiátom. Možno pôsobí v istých ohľadoch živočíšne, ale ten živočích sa nepotrebuje prejavovať navonok, lebo to „zviera“ je priamo vo Vás a spoločnosť mu robí dobrák so srdiečkom zlatým ako tá ambra, čo je v základe.

Vôňa Yves Saint Laurent Kouros pozýva ženy do Vašej blízkosti a rozhodne žiadnu neurazí, pretože je to dobrá a osvedčená klasika. Hodí sa na deň i na večer v spoločnosti dámy, pretože má enormnú silu a výdrž ako neúnavný milenec. Získala ocenenie The Fifi Awards v kategórii luxusných pánskych vôní i cenu za najpôsobivejšiu kampaň a na YSL vôňu nemá až takú vysokú cenu, ktorá by mala zrelého muža zdolať.

Získajte svoju vysnívanú vôňu Yves Saint Laurent Kouros za lákavú cenu *29,46 € za 50 ml, alebo si rovno doprajte dvojitú dávku mužnosti, pretože na Elnino.sk je 100 ml balenie v *akcii.

*Informácia o cene a akcii je aktuálna k 18. 2. 2015

Chcete sa nejakej dáme zapáčiť? Skúste to s YSL vôňou Kouros a dajte mi vedieť, ako ste obstáli. Viem, že s touto vôňou by to malo byť jednoduché.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This