Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 26.8.2014 v Mejkap, Poradňa | Bez komentárov

Líčenie podľa najnovších trendov v NY

Líčenie podľa najnovších trendov v NY

Len dvakrát ročne sa celý New York nesie týždeň na jednej obrovskej módnej vlne. Do mesta prúdia nadšené davy parádníc a v tepnách mesta pulzujú farby.

V dnešnom článku Vám predstavíme to najlepšie, čo sa tieto týždne ukázalo na mólach. Je evidentné, že tóny tohtoročného týždňa módy v New Yorku a spolu s ním následne aj farby celého zvyšku sveta budú rozmanité. V tomto spontánnom mixe si nájde to svoje každá dáma bez ohľadu na farebný tón pleti či vlasov. Inšpirujte sa a vytvorte také líčenie, za aké by sa nemusel hanbiť ani profesionálny vizážista.

Líčenie č. 1 – tá, ktorá vládne noci

Vytvorte taký dramatický look, ako mali modelky na prehliadke Donny Karan a vyrazte na nočnú hliadku s líčením inšpirovaným hviezdnou oblohou. Ide o klasické dymové líčenie, len s troškou hviezdneho lesku.

Líčenie s kozmetikou Max Factor podľa Elnino.sk

Dramatické líčenie s kozmetikou Max Factor

 • očné tiene Max Factor Eyeshadow Duo (470 Star Studded)
 • kompaktný púder Max Factor Creme Puff Pressed Powder
 • riasenka Max Factor Clump Defy Mascara
 • rúž Max Factor Flipstick Colour Effect (odtieň 10 Folky pink)

Ako na to:

Základom očného mejkapu bude trblietavý, ale tmavý očný tieň v tónoch kovu. Pozdĺž línie pohyblivého viečka povedie tmavá linka, ktorú namaľujete tmavým očným tieňom. Túto linku opatrne rozotrite a nezabudnite ju pretiahnúť aj kúsok za vonkajšie kútiky očí, aby ste vytvorili „mačací pohľad“. Popod líniu obočia veďte svetlejšiu farbu z duo paletky a nechajte obe farbičky splynúť. Ak máte ružový podtón pleti a modré oči, môžete doprostred pohyblivého viečka naniesť aj trošku modrej farby, ale nie je to podmienka. Líčenie doveďte do finále porciou riasenky a dodajte riasam objem, aby pri takto výrazne namaľovaných očiach nezanikli.

Keď sme dopriali očiam lesk, na pery príde neutrálna farba a dostanú matný vzhľad. Ideálny tón bude zlatisto-béžový, ružovo-béžový, skrátka nejaký nude. Prispôsobte sa podtónu pleti a líčenie Vám bude pasovať. Aby tá farbička aj čosi vydržala, prepúdrujte tvár i pery jemným púdrom.

Všetky produkty Max Factor sú dostupné v našom e-shope

Líčenie č. 2 – žena z východnej kultúry

Na prehliadke Anna Sui dizajnéri inšpirovali líčenie Ruskom a východnými kultúrami, ku ktorým neodmysliteľne patrí luxus ako zlato, bronz, smaragdy, malachit a iné vzácne artikle na obchodovanie.

Líčenie s kozmetikou Maybelline podľa Elnino.sk

 Líčenie  inšpirované východom s kozmetikou Maybelline

 • ceruzka na obočie Maybelline Master Shape Brow Pencil
 • rúž Maybelline Color Sensational Lipstick
 • očné tiene Maybelline Eyestudio Duo Eye Shadow (540 Green Gold)
 • riasenka Maybelline Mascara Colossal Volum (540 Hollywood Red)

Ako na to:

Očká modeliek umelci vytieňovali odtieňmi malachitu, bronzom a zlatom, pričom svetlé farby patria do vnútorného viečka. Nech sú oči ako drahokamy. Obočie by malo dostať trošku farby, ale nechajte ho vyzerať čo najprirodzenejšie. K tomu Vám pomôže kartáčik, ktorý býva na konci každej dobrej ceruzky na obočie. Ku panovníčke patrí tiež dobrá riasenka. Nenechajte riasy zlepiť. Radšej im dodajte kolosálny objem.

Pery neostanú v hanbe a dostanú výraznú červeň. Je už na Vás, či ich necháte lesknúť sa, alebo ich poprášite púdrom. K tomuto vzhľadu pasuje oboje.

Všetky produkty Maybelline sú dostupné v našom e-shope

Líčenie č. 3 – pobozkaná slnkom

New York privítal jeseň typickými jesennými farbami, no aby zbytočne neopakoval trendy z predošlých rokov, do paletky nezabudol primiešať odtiene fialovej alebo levanduľovej farby.

Líčenie s kozmetikou Clinique podľa Elnino.sk

Jesenné líčenie s kozmetikou Clinique

 • očné tiene Clinique All About Shadow Quad (08 Ticklish)
 • lesk na pery Clinique Long Last Glosswear SPF15 (13 Fireberry – v akcii)
 • kompaktný púder Clinique True Bronze Pressed Powder Bronzer
 • riasenka Clinique Mascara High Definition Lashes

Ako na to: 

Svoje oči nechajte zablysnúť sa farbou blížiacej sa jesene s fialovou clonou. Celé viečko vytieňujte farbou zlata v kombinácii s tónmi ranného zore. Doprostred viečka naneste mierne kontrastnú fialovú a nechajte ju splynúť so zvyškom. Tajomný pohľad podporte riasenkou, ktorá Vaše riasy pekne od seba oddelí.

Pleť musí byť slobodná ako vtáča, ktoré vypevuje na neďalekých kríkoch a kŕmi sa bobulami drobného ovocia. Žiadny zbytočný mejkap. Určite by mala byť dokonalá, ale nie zasa jednofarebná a nezdravo bledá. Však leto ešte neskončilo a my veríme v príchod babieho leta. Poprášte líčka bronzerom.

Pery dostanú trblietavý šat. Najlepšie bude, ak ich ponecháte v tóne očí, ale rozhodne sa musia trblietať, ako keby na ne v hrubej vrstve napadal vesmírny prach.

Všetky produkty Cliniuqe sú dostupné v našom e-shope

Nakúpte si produkty s predstihom a privítajme krásne babie leto líčením hodným hviezd na módnom nebi.

Zdroje fotografií modeliek: 
www.bitebeauty.com; www.ultrafashiononline.wordpress.com;
www.stylebistro.com
[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This