Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 8.12.2015 v Poradňa, Starostlivosť, Vône | Bez komentárov

Luxusné darčeky… tipy, ako naozaj potešiť

Luxusné darčeky… tipy, ako naozaj potešiť

Potrebujete zohnať luxusné darčeky k významnému životnému jubileu, alebo len skrátka máte náročných členov rodiny a chcete ich na Vianoce obdarovať? Tu ste na správnom mieste. Tieto tipy Vám skrátia hľadanie.

Aké sú najobľúbenejšie luxusné darčeky?

Mnohí z nás si kladú túto otázku, keď hľadajú vhodný darček pre svokru, šéfa, rodičov, alebo chcú potešiť inú dôležitú osobu v ich živote. Čo všetci na 100% vieme je, že darček musí vyzerať pekne, aby urobil už na prvý pohľad dobrý dojem. Tieto požiadavky najlepšie spĺňajú darčekové kazety. Nielenže majú pekné obaly, ale vždy skrývajú nejaké malé prekvapenie a obdarovaný sa naň pri rozbaľovaní môže tešiť. Chcete tipy na konkrétne značky? Staviť na mená ako Hugo Boss, Giorgio Armani, Paco Rabanne, Bvlgari alebo Bottega Venetta sa oplatí vždy. Originálne parfumy týchto svetových značiek patria takmer všetky medzi bestsellery a ľudia ich poznajú z televízie alebo časopisov.

Darujte krásne zabalené darčekové kazety, alebo sa poobzerajte po kazetách, kde sú viaceré parfumy. I taký balíček so šikovnými miniatúrami slávnych parfumov môže zožať veľký úspech a finančne Vás nezruinuje. Väčšina z nich nestojí ani 30 EUR a uznajte, predsa len vyzerajú prekrásne.

Kliknite pre kompletnú ponuku darčekových kaziet

Darčeky pre tých, čo sa o seba príkladne starajú

Sú osoby, ktorých práca a život si vyžadujú starostlivosť vyššej úrovne, aby si čo najdlhšie uchovali svoj mladistvý vzhľad. Chystáte prekvapenie pre niekoho takého? Pozrite, aké darčekové balíčky tento rok pripravili značky ako Clinique, Biotherm, Lancome či Shiseido. V každej kazetke sa skrýva starostlivosť o pleť, produkty pre hĺbkové čistenie pleti alebo kozmetika pre bezproblémové odličovanie. Na svoje si prídu dámy i páni.

Dámy rovnako poteší i značková dekoratívna kozmetika s malými drobnosťami grátis alebo starostlivosť o vlasy. Ale pozor, lebo nie všetky luxusné darčeky majú aj luxusne vysoké ceny. Nenechajte sa odradiť každým draho vyzerajúcim balením. Spomeniem napríklad vianočné darčeky od značky Orofluido. V jednej takejto sade (Orofluido Beauty Kit) sa skrýva voňavý olej na vlasy doplnený parfumovanou vodou. Opojná vôňa jantáru a vanilky v momente prenesie obdarovanú do rozprávkového sveta. A to najlepšie? Darčekové kazety Orofluido nestoja ani len 20 EUR.

Originálny darček od Mont Blanc

Poznáte značku Mont Blanc? Určite sa Vám vybavuje v pamäti, že jej krásne vône som už na tomto mieste predstavovala. Značka Mont Blanc je však značka známa najmä ako výrobca luxusných pier. Plniace perá, guličkové perá, všetky majú prepracovaný dizajn a krásne detaily. Takéto pero pravda aj niečo stojí, no svojou dlhou životnosťou bude obdarovaného tešiť a pripomínať mu Vašu milú pozornosť doslova po celý zvyšok jeho života.

Mont Blanc perá ako luxusné darčeky

Mont Blanc perá ako luxusné darčeky doslova na celý život

Bolo by pero zbytočný luxus a radšej by ste uvítali iné luxusné darčeky od tejto značky? Pozrite ponuku Mont Blanc, kde okrem pier môžete kúpiť i krásne parfumy. Ich flakón síce nie je bezodný, no aj k tomuto daru si môže niekto vybudovať krásny vzťah a objaviť v ňom svoj ideálny parfum na významné i menej významné príležitosti.

Tak neváhajte, vyčarte úsmev a nadeľte na Vianoce radosť pod stromčekom. Na Elnino.sk nájdete veľa darčekov pre najbližších v rozličných cenových kategóriach i ďalšie užitočné tipy na vianočné darčeky.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This