Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 7.4.2016 v J - M, Zaujímavosti, Značky od A po Z | Bez komentárov

Makeup Revolution London s nadšením pre krásu

Makeup Revolution London s nadšením pre krásu

Tam, kde začala vášeň pre všetko, čo je krásne a čo je moderné, tam sa narodila značka Makeup Revolution London. Mladá značka okamžite vyvolala veľký rozruch. Prečo? To sa dozviete v článku.

Ak by som mala zhrnúť hlavný cieľ značky Makeup Revolution London do jedinej vety, opísala by som ho asi takto.

Makeup Revolution London prišla na trh s úmyslom sledovať najnovší vývoj trendov vo svete high-end kozmetiky a urobiť túto krásu dostupnou pre všetky ženy na svete bez ohľadu na ich finančné možnosti.

Čo potvrdzuje moju myšlienku je fakt, ako sa medzi dámami zapísala a čo bolo medzi jej prvými krokmi. História Makeup Revolution London sa začína písať v roku 2014, teda ide naozaj o kozmetické batoľa. Poďme ale pekne od začiatku, nech vieme, ako sa vlastne dostala značka k sláve. Ukážem Vám tiež prekrásnu kozmetiku ideálnu pre líčenie v zemitých farbách.

Doba pred Makeup Revolution

Módne trendy sa v jednom kuse menia. Stačí sa pozrieť na Madonnu a vidíme. V 80. rokoch nosila hrubé linky, výrazne si líčila obočie a bez červeného rúžu ste ju nevideli. Od roku 2000 však prerazili prírodné farby a aj popová diva sa líči striedmejšie. Z času na čas sa síce zjaví aj iná farba (fialová, vínová, tyrkysová), no klasické nahé líčenie, líčenie v zemitých farbách a dymové líčenie z repertoáru hviezdy i stylistov v podstate nikdy neodišlo.

To dokazuje aj rok 2013, kedy vo svete vypukla „pandémia“ zemitého líčenia. Hoci paletky očných tieňov Naked od známej americkej značky boli už nejaký ten rôčik vonku, z čista jasna zamútili vody kozmetického priemyslu. Na svedomí to mohla mať aj kozmetická spoločnosť L’Oréal, ktorá odkúpila licenciu značky a propagovala ich. Lenže… povedzme si úprimne, každý nemôže utratiť 50 EUR za očné tiene. Čo bolo pre niektoré dámy samozrejmosťou a mohli si to dopriať, o tom mohli iné snívať.

Od marca 2014 po súčasnosť

Je jar roku 2014 a značka Makeup Revolution London prichádza ako na zavolanie. Prináša rovnako sfarbené paletky Iconic, ktoré si môže dovoliť každá žena. Rovnaké zemité farby, rovnaký efekt (matné, trblietavé, semi – matné), všetko sedí. Možno štruktúra je trošku odlišná a samozrejme obal majú iný, ale čo sa týka pigmentácie, tá je na vysokej úrovni. Ich cena vychádza v ústrety každej dáme. Uznajte, že pohľad na ponuku Elnino.sk, kde sa očné tiene pohybujú v cenovej relácii okolo 6 EUR, určite poteší očko i peňaženku. Iconic je synonymum krásneho a prirodzeného líčenia bez námahy, pretože tiene sa ľahko rozotierajú, dobre splývajú i držia.

Paletka Iconic 1 je taká „všehochuť“ a základ. Sú v nej matné, trblietavé, teplé, neutrálne i chladnejšie farby vhodné pre dymové líčenie. Iconic 2 obsahuje odtiene, ktoré som si zvolila ja, pretože sú mnohé chladnejšie a farebne neutrálnejšie. Ak sa trošku vyznáte vo farebnej typológii, tak ju priradíte k niektorým letným a zimným typom. Nežné blondínky (najmä tlmené jarné a jesenné typy), ktorým kontrastné, tmavé a výrazne chladné farby nesvedčia, zasa privítajú poslednú z paletiek – Iconic 3. Sú v nej tlmené, no o čosi teplejšie farby a nekričia.

Na čo iné značky nepomysleli, to u Makeup Revolution London považujte za vyriešenú vec. Niektoré dámy by so všetkými farbičkami, ktoré ponúkajú paletky Iconic, naozaj nevyzerali dobre. Napríklad vpadnuté oči potrebujú žiarivé trblietavé farby, niekto zasa volí zásadne matné. Takže dosť bolo paletiek, kde je polovica obsahu nevyužiteľná. Značka neustále rozširuje svoju zbierku. Iconic Dreams pridáva žiarivejšie farby, v Essential Shimmers sú všetky tiene trblietavé a Essential Mattes 2 naopak vyberá len tie matné. Tmavé dámy a milovníčky dymového líčenia si prídu na svoje s paletkou Iconic Smokey.

Komu by ani toto v trendoch zemitého líčenia nestačilo a potrebuje sa obklopovať farbami alebo nápaditým dizajnom, mám aj ďalšie tipy. Čo takto 16 farieb v obale, ktorého tvar, obsah i vôňa pripomína čokoládu, alebo nádherných 32 odtieňov? Pozrite, Elnino.sk ich má za bezkonkurenčné ceny. Niektoré kúsky sú aj o 5 EUR lacnejšie než inde.

A to ani zďaleka nie je všetko. S Makeup Revolution London môžete aj prekrývať, kontúrovať, zvýrazňovať tvár a líčiť pery. Či už chcete ružový, červený, nude alebo odvážny čierny rúž na pery, Vašej predstavivosti značka medze nekladie. Jej bronzery, tvárenky i highlightery budete milovať. Za ľudovú cenu značka natlačila do svojich obalov veľmi slušné množstvo obsahu. Ja ten svoj desať gramový highlighter a bronzer z dcérskej značky I Love Makeup asi neminiem ani do súdneho dňa (smiech). Veľa muziky za málo peňazí.

Okrem spomínaných kúskov vlastním aj jednu multifunkčnú paletku. Komu sa nechce vymýšľať a nosiť so sebou na cesty púder, bronzer, tvárenku i korektory, ten si kúpi multi-líčidlo Makeup Revolution London Protection Palette so zrkadlom, ako som spravila ja, a má po probléme.

Makeup Revolution London Protection Palette Light-Medium, zdroj: Awards4beauty.blogspot.sk

Makeup Revolution London Protection Palette Light-Medium, zdroj: Awards4beauty.blogspot.sk

V tejto kazetke mám okrem štetcov všetko. Korektory však môžem nanášať aj prstom. Už si len vezmem štetec na púder / tvárenku a môžem cestovať. To je fajn riešenie, nie?

Elnino.sk drží ceny kozmetiky Makeup Revolution London nízko, presvedčte sa!

Značka Makeup Revolution London o sebe tvrdí, že robí veci s vášňou, profesionalitou, citom pre odtiene a inovácie, je rozšírená, dostupná, revolučná a v žiadnom prípade nie je krutá k zvieratám (netestuje na nich). A to všetko je pravda. Žiarivé farby, pastelové odtiene, odvážne kontrastné farby (áno, aj tyrkysová, žltá, červená, zelená), všetko sa nájde. Na svoje si príde každá dáma.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This