Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 16.9.2015 v Dámske vône, Novinky, Vône | Bez komentárov

Michael Kors a jeho zlaté novinky

Michael Kors a jeho zlaté novinky

Módny návrhár Michael Kors má o ženách a zlate svoju vlastnú teóriu, ktorá by sa mohla zakladať na pravde i keď príde reč na jeho nové parfumy inšpirované zlatom a zlatom odeté.

Čo si myslí Michael Kors

Neviem, či je možné súhlasiť so všetkými tvrdeniami, ktoré Michael Kors vyslovil, no podľa mňa je tu vysoká pravdepodobnosť, že má pravdu. Dámy sú náladové stvorenia a ich vkus a preferencie sa menia nielen počas života ako takého, ale často sa vedia zmeniť i počas dňa. Ruku na srdce, Vám sa už nestalo, že ste začali ročné obdobie / týždeň či dokonca deň nejakými obľúbenými kúskami a už onedlho ste zatúžili kompletne zmeniť svoj outfit, lebo ste sa v danej farbe, štýle či materiáli prestali cítiť dobre? Ja som schopná ráno vyťahovať zo skrine hoci aj 5 – 10 tričiek, kým nájdem to, v čom sa mi zdá, že vyzerám dobre. Michael Kors tvrdí, že tak isto to máme nielen s dizajnom ale i s vôňami. Treba v tom mať nejaký systém, lebo čo nám jeden deň zavonia, to nám môže inokedy kompletne liezť na nervy. Mení sa nám pleť, nálada a v neposledom rade sa meníme i my. Preto je správne mať vo svojej zbierke viacero štýlov oblečenia, rôzne parfumy i kozmetiku a vyberať si podľa toho, na čo sa cítime. Novinky od Michaela Vás budú rešpektovať.

Michael Kors a zlatá horúčka

Michael Kors sa nikdy netajil so svojou láskou k zlatu. Niet divu, že jeho oslnivý lesk dal inšpiráciu k vzniku novej kolekcie s názvom Gold Collection a novinky nalial do zlatých flakónov. Keď sa novinári vypytovali, ako vône rozdelil a prečo im dal tri farby zlata, Michael Kors im vysvetľoval: „Je to o nálade, v akej ste. Ženy majú v dané dni veľa rôznych nálad. Ružové zlato; cítite sa veľmi romanticky. Žlté zlato je nebojácne žiarivé; s ním chcete byť vnímaná inými. Chcete sa baviť. Keď sa chcete cítiť iskrivo: biele zlato. Je to skrátka o tom.“ Ďalšie otázky smerovali na výber tónov. Všetci chceme poznať, čo robia vône a aj v tom má Michael Kors úplne jasno. Nuž konfrontujme jeho názory s realitou.

Parfumy Michael Kors inšpirované zlatom: White Luminous Gold, Rose Radiant Gold a 24K Brilliant Gold, všetky v predaji na Elnino.sk

Parfumy Michael Kors inšpirované zlatom: White Luminous Gold, Rose Radiant Gold a 24K Brilliant Gold

1. Michael Kors White Luminous Gold EdP

Biele zlato si neobľúbi hociktorá žena. Niektoré dámy tvrdia, že im pripomína lacnejšie striebro a preto ho nechcú nosiť. Ja hovorím, že biele zlato je dobré pre každú dámu, ktorej nepasujú kovy v teplých odtieňoch. Nemôžeme mať všetky rovnakú bronzovú pleť. Niektorá bude zlatistá, iná viac do hneda. Každej pokožke svedčí niečo iné a ten správny tón pokožku rozžiari zatiaľ čo nesprávny úplne potopí jej krásu a pochová zaujímavý podtón. Pravdou je, že po bielom zlate väčšinou siahajú ženy silné, sebavedomé a v deň, keď sa takto cítite, Vám pristane aj vôňa White Luminous Gold.

Dámska vôňa Michael Kors White Luminous Gold prezentuje silu a iskrivú sviežosť. Videla by som v nej aj istú dávku kreativity a romantiky, lebo tá biela vždy pôsobila nevinne a pritom stále rafinovane. Presne ako ten jazmín. No kto by sa nezasníval a nevrátil do detských čias, keď ho omámi jeho opojná vôňa? Je v ňom akási mužná sila ako pri detonácii, ktorá by narušila aj srdce z kameňa. Naozaj Vás doslova ovalí a mohli by ste vôňu považovať v prvom momente za pánsku, ale White Luminous Gold je parfumovaná voda a teda má aj nejakú koncentráciu. Ona potom trošku zjemnie a jej telom prejde sladká a teplá ambra zo základu. Úvodnú hrušku som necítila takmer vôbec, no je možné, že práve jej vďačíme za tie iskričky, ktoré odpálili nálož a pretransformovali vôňu na dámsku. Napriek chladnej kráse bieleho zlata orientálno – kvetinová vôňa White Luminous Gold nepôsobí ako studený čumák. Svieža je svojim spôsobom, sladká a púdrová tiež, ale chladná určite nie. Pripomína mi vôňu Guerlain Shalimar EdT a pre jej silné vyžarovanie by som ju nosila hlavne na večer, no ak Vám cesta do práce niečo trvá, nebude problém ju nosiť medzi kolegami.

2 Michael Kors Rose Radiant Gold EdP

Keď sa chceme cítiť nežne, pokojne, ale tak, aby sme v prípade potreby vedeli rozdúchať nejaké tie vášne, volíme ružové zlato. Ružová farba tlmí agresiu i nadbytočnú energiu, ale má v sebe i červenú a preto sa jej mierne povzbudzujúci vplyv uprieť nedá. S ružovým zlatom Vás žiadny muž neprehliadne. Je to typický ženský prvok a neviem si predstaviť, čo už by muž mal viac chcieť, než niekoho, kto vyžaruje taký pokoj a vyrovnanosť.

Ďalšia horúca novinka – parfumovaná voda Michael Kors Rose Radiant Gold je delikátna a vysoko atraktívna vôňa kvetov, ktorá vyburcuje myseľ muža do nevídaného rozmeru vibráciami exotického korenia, ktoré ju zviditeľňuje, ale neprehlušuje. Možno v prvých momentoch bude cítiť viac, no potom sa všetko uprace. Silné korenie by patrilo do vône inej kategórie, nie k tejto kvetinovo – drevitej pižmovej vôni, ktorú môžete nosiť celý rok. Dominantné sú kvety a sladké jemné pižmo. Nie sú to však tie kultivované záhradné kvety, aké by ste čakali pri vybavovaní si všetkého, čo sa spája so zlatým bohatstvom. Je v nich niečo divoké a exotické, čo by mohlo objekt Vášho záujmu zhypnotizovať. Určite to bude to korenie. Pán Michael Kors, nesúhlasím s Vašim vyjadrením, že práve vôňa Rose Radiant Gold by mala byť romantická. Romantika bude, až nám muži začnú šepkať pekné slová, aby si nás získali. Najskôr ich ale omráčime (smiech). Samozrejme v dobrom slova zmysle.

3. Michael Kors 24K Brilliant Gold EdP

Staré, dobré a osvedčené žlté zlato bolo, je a stále bude najviac žiadané. 24-karátové zlato v podobe vône 24K Brilliant Gold tiež. Symbolizuje luxus, vycibrený vkus a hojnosť. Zlato v tejto farbe doplní štýl takmer každej ženy, je glamour, zvodné, žiarivé a jeho efekt neprekoná žiadny iný kov. Klasika, ktorá nikdy nezostarne a nepôjde preč z módy.

Posledná z noviniek, Michael Kors 24K Brilliant Gold je výrazný parfum, taktiež klasika. Je ženský a sexy. Od úvodu zaiskrí mandarínkou a sexy kvetnatými tónmi (najmä jazmín) a jeho základ tlie krémovými tónmi dreva. Už podľa toho zloženia sa môžeme dovtípiť, že to nebude svieža, vodnatá a šťavnatá citrusová vôňa na leto. V tejto kombinácii budete svedkami niečoho medovo sladkého, suchého a mierne teplého, čo sa Vám bude lepšie nosiť na jar a na jeseň. Napriek tomu tvrdím, že toto spojenie ingrediencií nie je nič neobvyklé a neodskúšané a preto s týmto výberom nemôžete šliapnuť vedľa. Kvetinovo – ovocná parfumovaná voda 24K Brilliant Gold má taký účinok, ako Rose Radiant Gold. Povzbudzuje, žiari, ale tak inak. Dvíha náladu a robí to veľmi prirodzene. Menej sladkosti a menej tepla. Určite je to kúsok, s ktorým by ste sa mohli ísť baviť a okolie by Vás vnímalo. Michael Kors sa v tomto prípade nesplietol. Michael Kors 24K Brilliant Gold patrí do spoločnosti.

V článku vymenované parfumy Michael Kors zakúpite na Elnino.sk vo verzii 50 a 100ml. Zistite ich cenu a pozrite si aj iné vône tejto značky.

Páčia sa Vám tieto novinky? Dajte o nich vedieť aj svojim priateľom a neváhajte zdieľať tento článok.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This