Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 29.10.2014 v Dámske vône, Novinky | Bez komentárov

Nový parfum Lancôme Trésor L’Eau de Toilette

Nový parfum Lancôme Trésor L’Eau de Toilette

Legendárna dámska vôňa Trésor od značky Lancôme má svoju novú tichšiu spoločníčku v kolekcii vôní Trésor. Nová vôňa Trésor L’Eau de Toilette je taká pokojná a nežná, že priľne k Vášmu telu ako druhá koža a zahrnie Vás svojou láskou. Ale čo zdedila od svojej staršej sestry, je sviežosť. Je svieža ako teplý letný vánok, čo v tomto období príde obzvlášť vhod.

Príbeh dámskej vône Trésor L’Eau de Toilette

Zo zložiek, ktoré vôňu tvoria, by sme si ho mohli naozaj len vymýšľať. Podľa slov výrobcu to má byť nová reinterpretácia originálneho parfumu Trésor, akurát viac naplnená láskou a pokojom. Má evokovať nežnú lásku, na ktorú nikdy nezabudnete a ktorá priam volá, aby sa Vaše srdcia spojili v jedno. Je to celkom možné, pretože pôvodný dámsky parfum Trésor predsa len mnoho ľudí označovalo za vôňu s dlhou výdržou, teplú, sviežu a romantickú, ale tiež za vôňu výraznú.  Trésor L’Eau de Toilette už nestúpa toľko do hlavy. I flakón stratil na farebnej intenzite. Tento už nie je taký zlato-žltý, ale viac broskyňový.

Dámsky parfum Tresor L'Eau de Toilette Lancome

Dámsky parfum Tresor L’Eau de Toilette Lancome, zdroj: http://bit.ly/1wC4FIe

Kompozícia Trésor L’Eau de Toilette

Zloženie Trésor L’Eau de Toilette je vcelku podobné kompozícii originálneho parfumu Trésor, obe vône sú orientálno-kvetinové a začínajú tónmi bergamotu a broskyne. Citlivý nos však Domique Repion presvedčil, že lepšie bude vynechať ďalšie kvety. Aj tóny z hlavy parfumu sú tentokrát použité len raz. Tieto tóny sa predtým opakovali viackrát, aj v srdci a základe, teraz už budú na Vás pôsobiť len prvých pár okamihov a potom nechajú prehovoriť srdce vône.

Srdce vône opäť patrí kvetinám. Ruža a fialka hrá hlavnú úlohu a robí tento dámsky parfum viac púdrovým. Jazmín, heliotrop a santalové drevo sú im len tichí spoločníci. Dávajú tomuto celku orientálny nádych a budú brnkať na Vaše city zmyselnosťou a nehou. No nekričia, oni šepkajú.

Možno dostanete chuť na sladké mlieko s vanilkou a muškátovým orieškom. Vôňa k tomu zvádza, lebo tieto zložky zo základu cítiť a tým sa tiež parfum odlišuje od pôvodnej verzie. Tam žiadne mlieko na zjemnenie ovocia a ani korenie neboli. Nové je tiež pižmo a pačuli. Aj tie dávajú parfumu hĺbku, ale nie tým dravým spôsobom a narážkami. Robia to jemne.

Celá vôňa je púdrová s charakteristickým tónom ruže a fialky, ale napodiv jemná, dojímavá a hrejivá ako koleda, ktorú si zaspievate pri vianočnom stromčeku so svojou rodinou. Môžete s ňou vyraziť do spoločnosti, nosiť ju do práce ale tiež zaľahnúť na pohovku a lebediť si. Hodí sa na denné nosenie i na večer. Čo sa týka obdobia, tak ani nemohla prísť vo vhodnejší čas. Je to vôňa práve na neskorú jeseň a na zimu.

O chvíľu sa nám ešte viac zozimí. Dúfajme, že skôr než udrú poriadne mrazy a napadne sneh, vôňa bude aj u nás na Slovensku. Zatiaľ si však môžete vychutnávať aj inú vôňu Lancôme, ktorá sa štýlovo hodí na tento chladný čas.  Je to vôňa Trésor Lumineuse s pralinkami, ružou, fialkovým listom a podobne sladkým vanilkovým základom. Mohla by sa Vám páčiť.

Dámsky parfum Trésor Lumineuse na Elnino.sk

Dámsky parfum Trésor Lumineuse v ponuke Elnino.sk

Elnino.sk ponúka veľa dámskych vôní Lancôme a všetky môžu byť do 48 hodín u Vás.

Tak čo na nový prírastok v rodinke Lancôme hovoríte? Čo myslíte, bude sa Vám táto nová dámska vôňa páčiť?

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This