Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 11.7.2016 v N - S, Novinky, Poradňa, Vône, Značky od A po Z | Bez komentárov

Orlane: Legendárna kozmetika proti starnutiu

Orlane: Legendárna kozmetika proti starnutiu

Legendárna kozmetická značka Orlane urobila prvý krok k objavu elixíru večnej mladosti. Ak chcete aj po štyridsiatke vyzerať na dvadsať, nerobte žiadne kompromisy a vyskúšajte túto kozmetiku.

Zázrak s názvom Orlane

Vrásky sú a budú najväčším strašiakom žien po celom svete. V boji proti vráskam a ochabnutej pleti sme ochotné mnohokrát podstúpiť aj bolestivé chirurgické zákroky a dať na dobre mienené rady našich známych, čo nemusí vždy skončiť dobre. Je to však nevyhnutne nutné? Rozhodne nie! Včasnou a hlavne kvalitnou starostlivosťou svoju pleť udržíte krásnu a mladistvú aj v pokročilom veku. Stačí len vedieť, do akej kozmetiky sa naozaj oplatí investovať.

Rad Orlane Creme Royale

Rad Orlane Creme Royale

Francúzska„haute-cosmetique“ Orlane je priekopníkom v starostlivosti proti starnutiu už od roku 1947. Orlane sa pokúša doslova „prevychovať“ pleťové bunky a dodať im všetko potrebné, aby mohli fungovať rovnako ako bunky mladej pleti. Tisíce spokojných žien po celom svete sú viditeľným dôkazom, že sa to značke Orlane úspešne darí.

V čom je skrytý kód mladosti?

Zázraky sa zo dňa na deň bohužiaľ nestávajú. Za úspechmi značky Orlane stoja mnohoročné vedecké štúdie, objavy a inovácie v oblasti anti-aging. To všetko už od roku 1947, kedy rodinnú značku Orlane založil lekárnik Jean D’Albret. Vtedy uviedol na trh vôbec prvý krém na svete obsahujúci aktívne látky proti starnutiu. Objavil azda Jean ten bájny prameň mladosti?

Vo svojich anti-aging kozmetických produktoch kombinuje Orlane prírodné princípy s najnovšími vedeckými objavmi. Výskumné laboratóriá neďaleko Orleans pri vzniku legendárnych produktov využívajú najnovšie vedecké poznatky a spolupracujú aj s výskumnými centrami v Japonsku a Taliansku, vďaka čomu majú maximálnu kontrolu nad každým štádiom vývoja jednotlivého produktu.

Legendárny krém B21

Rok 1968 sa stal pre kozmetickú značku Orlane historickým medzníkom – v tomto roku uviedla na trh svoj prvý krém pre zrelú pleť Creme B21 s patentovaným obsahom aminokyselín. V dobe svojho vzniku stál krém neuveriteľných 190 Frankov a stal sa tak vôbec najdrahším pleťovým krémom na svete. Mladosť je jednoducho na nezaplatenie. Ktorá žena by netúžila pretočiť čas dozadu a opäť vyzerať ako 21-ročná?

Původní balení legendárního krému B21 z roku 1968.

Pôvodné balenie legendárneho krému Orlane B21 z roku 1968. (zdroj: goo.gl/3H0FJM, citované dňa 11.7.2016)

Krém B21 už obnovoval spodné vrstvy epidermis a veľmi úspešne tak bojoval proti vráskam a únave pleti. Po celé desaťročia bol a stále je úplne zaslúženou  ikonou značky Orlane.

Bio-energetický komplex B21 je dodnes inovovaný a zdokonaľovaný. V roku 2014 bolo uvedené na trh inovované pleťové sérum Orlane B21 Extraordinaire. B21 je komplex čisto rastlinného pôvodu, ktorý dodáva bunkám všetko, čo potrebujú pre správne fungovanie. Podnecuje v pleti prirodzené funkcie obnovy buniek. Laicky povedané, Orlane sa snaží nenásilnou cestou „prevychovať pleť“, aby naplno začala využívať svoj potenciál a regenerovala samú seba.

Pleťové sérum Orlane B21 Extraordinaire

Anti-aging Pleťové sérum Orlane B21 Extraordinaire

Ale nie je to len komplex B21, ktorý stojí za úspechom značky. Orlane objavila i ďalších účinných bojovníkov, ktorí vygumujú vrásky. Už od obdobia antiky je známy blahodarný účinok materskej kašičky, ktorá pleť revitalizuje, stimuluje bunkovú energiu a dodáva pleti rovnováhu. Rad Creme Royal z roku 2011 obsahuje nielen materskú kašičku, ale i 24 karátové zlato vo forme roztoku, ktoré tak ešte viac posilňuje účinky materskej kašičky. Navyše má tento dar od včeličiek aj antioxidačné a protizápalové účinky a stimuluje bunkový metabolizmus i regeneráciu pleti.

Už žiadne vrásky z lásky a ani iné problémy

V portfóliu značky by ste však toho našli podstatne viac. Značka Orlane nerieši len vrásky, ale jej dobrú povesť šíri tie rad kozmetiky pre veľmi citlivú pleť Oligo Vitamin (môj tip: kompletnú starostlivosť ponúka darčeková sada za necelých 10  EUR).

V Orlane nechýba ani rad kozmetiky na odličovanie,  prípravky pre starostlivosť o rôzne typy pleti, telová kozmetika starajúca o zoštíhlenie, spevnenie a hydratáciu pokožky. Najnovšie Orlane vyvíja aj rad dekoratívnej kozmetiky, ktorá nielen dekoruje. Celkom pochopiteľne i táto ponúka starostlivosť a ochranu. A nesmiem zabudnúť ani na skvelé parfumy Orlane.

Zastavte čas s kozmetikou Orlane! Pozrite si i ďalšie produkty z ponuky tejto luxusnej kozmetiky.

Kozmetický dom Orlane sa zaslúžene stal symbolom elegancie, ladnosti a večnej krásy. Vďaka jedinečnému know-how a odborným znalostiam v oblasti anti-aging sa stáva kozmetika Orlane miláčikom žien, ktoré vďaka nej môžu beztrestne klamať o svojom veku a okolie im vždy naletí. 🙂

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This