Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 17.12.2014 v Dámske vône, Vône, Zaujímavosti | Bez komentárov

Telový závoj Benetton pod stromček

Telový závoj Benetton pod stromček

Je niekoľko dôvodov, prečo by ste mali chcieť telový závoj. Nie, ani náhodou to nie je len prostý výmysel kozmetického priemyslu s úmyslom predať svetu čo najviac vône. Telový závoj má svoje plusy a ja sa ich teraz pokúsim vymenovať s použitím konkrétneho príkladu – telového závoja od značky Benetton.

Telový závoj – čo to vlastne je

Benetton telové závoje  ukážka z ponuky obchodu Elnino.sk

Benetton telové závoje

Ten druh produktu parfumového priemyslu je svojim spôsobom druh kolínskej. Kolínska voda (alebo Eau de Cologne) spolu s telovým závojom (alebo Eau Fraiche / Body Mist) majú nižšiu koncentráciu vonných látok. Percento sa pohybuje v číslach okolo 7 – 8%, čo je zhruba polovica koncentrácie toaletnej vody a polovica až tretina sily parfumovanej vody. Tieto formáty sú chápané ako niečo ľahké, voňavé a získali veľkú popularitu najmä v lete, keď sa ľuďom žiada niečo ľahšie, z čoho ich nebude v dusnom počasí bolieť hlava. Pre dámy sa väčšinou vyrábajú závoje, pre pánov kolínske, ale nie je to pravidlo. Toľko k definícii, poďme k faktom a výhodám.

Ľahká vôňa

Niekto to môže vnímať ako nevýhodu, ale telový závoj nemá takú silnú vôňu ako parfum, parfumovaná voda či toaletná voda, čo vyplýva už z koncentrácie. A prečo aj? Ide predsa o vôňu tela, čiže sa ním môžete nastriekať od hlavy až po päty a nebudete nikoho obťažovať.  Telový závoj dodáva telu sviežu vôňu. Má Vás ňou osviežiť ako vánok, nie Vás omámiť na odpadnutie. Žiadna kolegyňa ani kolega nebudú na Vás nadávať, že sa im z Vás točí hlava a ani v preplnenej triede nebudete kradnúť spolužiakom sústredenie.

Kratšia výdrž

Aj toto sa môže zdať nie práve dobrou vlastnosťou, ale fakticky nie vždy potrebujeme voňať 4 hodiny.  Mnoho celebrít z filmového plátna nesiaha po parfumoch, ako by sme si mysleli. Nejde im o cenu, veď ony na to majú. Napriek tomu volia radšej diskrétne vône, ktoré vydržia toľko, kým sa mihnú okolo novinárov, zvítajú s usporiadateľmi a kým sa začne šou. Nastriekajú sa vtedy, keď to potrebujú. Nepotrebujú plávať v obláčiku vône v jednom kuse. Idete sa len toľko prejsť do psíkom a do dvoch hodín ste doma? Potom je naozaj škoda míňať telovú vodu. Tu si môžete ušetriť na dlhšie posedenie s priateľmi. Či už mieria Vaše kroky do kostola na omšu, na úrad niečo vybaviť, alebo idete navštíviť kamarátku, ktorej sa narodilo dieťatko, telový závoj úplne stačí. Nikoho nebudete obťažovať a výdrž bude tak akurát.

Telový závoj môže znamenať výhodu aj pre mladé slečny a ľudí, ktorí nepoužívali veľmi parfumy a chcú s tým len začať. Možno ešte nemajú jasnú predstavu, čo bude na nich voňať dobre a nie sú zvyknutí na vône. Než by ich mala bolieť hlava, bude lepšie začať s týmto produktom, nájsť si v ponuke svoje obľúbené tóny, nechať  na ne navyknúť svoj nos a potom môžu plynulým spôsobom prejsť na koncentrovanejšiu vôňu.

Vôňa bez škvŕn

To, čo robí parfum parfumom, je olej, konkrétne éterický olej, pretože vonné látky sa pre svoj charakter najlepšie rozpúšťajú v olejovom prostredí. Aj preto po parfume často ostávajú škvrny. Telový závoj má nižší obsah vody i liehu a nižší obsah olejov, takže bude i menej mastný.

Výborná cena

Porovnajte ceny značkových toaletných vôd a potom si vezmite cenu napríklad tohto závoja od značky Benneton. Jeho cena je oproti iným parfumovaným výrobkom polovičná. Aj bez akcie nestojí viac ako 7 EUR. Teraz sa jeho cena dostala na 4,35 EUR. Ak teda mienite voňať diskrétne a chcete tiež ušetriť, telový závoj bude dobrou voľbou. Je to tiež príjemný darček pod stromček. Poteší sa mu mama, stará mama, kamarátka i sesternica. Tento typ produktu naozaj nemá koho uraziť.

Chcete ho? Môžete ho mať. Na Elnino.sk sú momentálne všetky telové závoje Benetton s príjemnou 35% zľavou. Nepremeškajte túto akciu.

Telový závoj Benetton za výbornú cenu len na Elnino.sk - akcia platí do 22.12.214

Telový závoj Benetton za výbornú cenu len na Elnino.sk

Túto super akciu a ešte oveľa viac iných akcií nájdete v obchode Elnino.sk

[Total: 1    Average: 4/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This