Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 8.9.2014 v Dámske vône, Pánske vône, Vône | Bez komentárov

Vôňa Diesel (nielen) k motoršportu

Vôňa Diesel (nielen) k motoršportu

Motory vyhrávajú pieseň, ktorá znie v ušiach nadšencov motorizmu ako božská hudba. Skôr, než svetlá odštartujú preteky a motory poriadne zarevú, môžeme si vychutnávať pohľad na ten pestrý a voňavý koktail na štartovom rošte. Asi ste na takých pretekoch nikdy neboli, preto sa Vám budeme snažiť popísať túto atmosféru z pohľadu značky Diesel, ktorej vône máme v pretekárskom dueli.

Automobilové preteky sú zážitkom na celý život. Je úžasné sledovať ten ruch pred každým štartom takýchto pretekov, ale i to, čo sa deje niekoľko dní predtým. Konajú sa kvalifikácie, v ktorých sa rozhoduje, kto bude odkiaľ štartovať a napríklad v takom Le Mans sa koná aj Driver’s Parade. Je to veľká udalosť. Pretekári prechádzajú mestom, zdravia fanúšikov, dostávajú od nich darčeky. Každý si chce svojho favorita potľapkať, alebo mu aspoň podať ruku. Krásne ženy pri tom samozrejme nemôžu chýbať. Potom príde sobota, rýchli tátoši sa postavia na svoje pozície a budú jazdiť celých 24 hodín, počas ktorých dostanú motory, kolesá, prevodovky a samozrejme i brzdy poriadne zabrať. Aj zmysly! Možno i preto sa na pretekoch promenádujú tie krásne dámy. Keď sa divák či jazdec na ne pozrie, rozbúši sa mu srdce a hneď sa preberie. Zmysly sú v strehu po celý čas a s takouto myšlienkou prichádza značka Diesel so svojimi vôňami. Ani tá ich nenechá na pokoji.

Vôňa Only for Brave Tattoo pre smelých

Vôňa Diesel Only the Brave Tattoo EdT na Elnino.sk

Vôňa Diesel Only the Brave Tattoo EdT

Jazdcov vnímame ako veľké idoly. Niektorí možno ani nie sú takí pekní, ale napriek všetkému ostávame fascinovaní ich odvahou pustiť sa do predbiehacích manévrov  v nebezpečných šikanách. O tom, akí sú, z veľkej časti svedčia aj tetovania na ich ramenách a chrbtoch. Posolstvo Diesel Only the Brave Tattoo, hovorí, že koža je úplne super materiál. Je to miesto, na ktorom vystavíte všetko, čím môžete vyjadriť svoju identitu. Zovretou päsťou dávate najavo, že Vy ste silná osobnosť a flakón v tvare zovretej päste vlastne dáva najavo to isté. Tak si vezmite svoju vôňu a predveďte sa.

V hlave vône muž ukazuje, že je sladký a šťavnatý ako jablko a nebudete sa s ním nudiť. Priam volá „Poď so mnou na rande“, aby vzápätí nechal prehovoriť svoje srdce i srdce vône. Srdce odvážneho si vychutnáva všetky pikantné momenty plné adrenalínu a ľúbi svieži vietor, ktorý sviští, keď auto reže vzduch. Aj srdce Only The Brave Tattoo to má v sebe. Tým samozrejme myslíme pikantné tóny korenia a sviežu šalviu. Základ je veľmi zmyselný a tvorí ho benzoín, drevá, pačuli a tabak. Srdce zbaví vôňu ťažkopádnosti a základ ju urobí takou vytrvalou, ako sú jazdci na okruhu. Priľne k Vašej koži ako to tetovanie. Vy tetovanie ani vôňu riešiť nebudete a možno aj zabudnete, ale všetkým naokolo bude vyrážať dych.

Vôňa Only the Brave Tattoo je dostupná v našom e-shope

Vôňa Loverdose Tattoo pre dámy na štarte i v cieli

Vôňa Diesel Loverdose Tattoo EdP na Elnino.sk

Vôňa Diesel Loverdose Tattoo EdP

Dámy oblečené v sexy šatôčkach a sukničkách majú povzbudzovať a burcovať pretekárov k tým najlepším výkonom. Sú krásne. Všetky ladné pohyby vykonávajú naraz a ešte sú aj rovnako navoňané a nalíčené, ako by ich jedna mater mala. Keď ste muž a máte sa na to všetko pozerať, je ťažké rozhodovať sa medzi autami a ženami, lebo Vás fascinuje oboje.  A keď ste dáma, potom máte čo závidieť. Avšak ani tieto dámy nie sú z cukru, hoci by sa tak mohlo na prvý pohľad zdať. Do kolotoča pretekov nenasadne hocijaká. V ňom majú vyhradené sedadlá len silné a sebavedomé ženy s povestnou iskrou v oku. Vyzerajú sladko, ale nie sú to žiadne čajové slečinky, ale riadne dračice. Možno aj so skrytými tetovaniami bohvie kde.

Parfumovaná voda Diesel Loverdose Tattoo ich vystihuje a veľmi vhodne doplnila kolekciu Loverdose s vášnivou, žiadostivou a divokou kompozíciou, pod ktorú sa podpísali Pascal Gaurin a Anne Flipo. A možno aj trošku živočíšnou, lebo i keď v nej nie je pačuli aj tak sa Vám postará o pravidelné dávky ctiteľov, keď to už musíme takto napísať. Preto máme za to, že táto vôňa sa hodí k dáme s vlajkou. Tá pritiahne pohľad i keby sa po štartovom rošte prešla vo vreci od zemiakov.

V hlave vône uzatvorili tajný pakt citrusy a list čiernej ríbezle. Tajný je preto, lebo ich budeme citiť len na začiatku. Dohodli sa, že v pravú chvíľku ustúpia a nechajú srdce biť kvetinkovo, nech je dáma sladká. Jazmín sambac, pomarančový kvet a ruža, to ženy potrebujú, keď ako sirény lákajú mužov na svoj úsmev a pohyby. No a celý kvetinový mix zahriala aróma ryže, fazule tonka a mlieka s vanilkou.

Tvar flakóna v tvare srdca z brúseného skla ukazuje, že by malo  ísť o sladkú lásku v tekutom stave. Už len narúžovať pery, obliecť pekné šaty a môžete ísť so svojou kožou na trh. Garantujeme Vám, že kupcov bude dosť.

Vôňa Loverdose Tatoo je dostupná v našom e-shope

Nemusíte byť pretekár a ani dievča s vlajkou, aby si Vás okolie všimlo. Prijmite posolstvo značky Diesel, buďte zaujímavými, kreatívnymi ľuďmi, predajte sa a časom sa Vám dostane uznania.

[Total: 0    Average: 0/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This