Pages Menu

Vaše voňavé nápady

Categories Menu

Kategória: dňa 7.5.2015 v Dámske vône, Pánske vône, Poradňa, Vône | Bez komentárov

Značkové a lacné parfumy plné adrenalínu

Značkové a lacné parfumy plné adrenalínu

Lacné parfumy nemusia byť nutne nekvalitné a Vaše každodenné športové zážitky nemusia byť ochudobnené o krásnu vôňu. Našla som pre Vás parfumy svetových značiek za vskutku prijateľné ceny.

Lacné parfumy všetky do 20 EUR!

Niektorí ľudia sú stále v domnienkach, že značkové parfumy sú vždy drahé, no faktom je, že cena parfumov sa v prvom rade odvíja od surovín a ich koncentrácie. Nezáleží na tom, kto parfum vyrobil. Dôležitý je obsah i objem. Pokiaľ napríklad potrebujete športovú vôňu, tie bývajú vyrobené z dostupných materiálov ako citrusy, drevá, bylinky, koreniny a naozaj nemusia stáť celý majetok. Niektoré značkové vône si tiež môžete zakúpiť ako testery, alebo ich dostanete v šikovných menších baleniach, ktoré môžete vziať so sebou. Takže pokiaľ naozaj potrebujete krásne a lacné parfumy, nechajte si otvorené oči i myseľ a hľadajte pri všetkých značkách. A tu sú i konkrétne tipy pre Vás.

Parfumy Jil Sander Sport

Lacné parfumy pre ňu i preňho Jill Sander Sport od Elnino.sk

lacné parfumy pre ňu i preňho  – Jil Sander Sport

O značke Jil Sander je všeobecne známe, že sa nesnaží premršťovať ceny. Presne tak, ako som napísala na začiatku, vie na trh priniesť drahšie i lacné parfumy. Športové vône Jil Sander Sport pre dámu i pána k sebe perfektne pasujú.  Jil Sander Sport for WomanJil Sander Sport for Men obsahujú v základe cédrové i santalové drevo a obidve vône štartujú sviežosťou citrusového ovocia so zahrievacím kolom od zázvoru. Obe vône sú perfektné na jar a leto, akurát v pánskej vôni prevláda element dreva a korenia, čiže sa dá nazvať drevitou aromatickou. Jeho tvorcovia do nej pridali papryrus a drevo hinoki, aby bola ešte suchšia a aromatickejšia, zatiaľ čo dámska vôňa je kvetinovo – ovocná. Svoje miesto v nej našli jabĺčka, broskyne, frézie i pivonka. Aj základ je sladký od vanilky a tonkových bôbov. Ak sa vyberiete na tenisový kurt, alebo sa rozhodnete ísť spoločne niekomu fandiť, môžete sa krásne zladiť.

Obidve vône Jil Sander i veľa ďalších krásnych vôní nájdete na Elnino.sk

Parfumy Burberry Sport

Lacné parfumy preňho i pre ňu Burberry Sport od Elnino.sk

parfumy Burberry Sport – pánska a dámska toaletná voda

Športové vône Burberry Sport boli navrhnuté tak, aby ich praktické balenie pohodlne vošlo do Vašej športovej tašky a aby ste nemuseli kade tade naháňať ich vrchnáčik. Aj tieto parfumy Burberry sú perfektne zladené. Majú rovnaký základ z pižma, ambry a cédrového dreva i podobný citrusový úvod. Zaujímavým tónom Burberry Sport je pšenica. Pšenica nemá výraznú vôňu, no využívajú ju na zjemnenie ostrosti niektorých zložiek a na pridanie takého teplého tónu akoby od slniečka. Čo by inak doslova udieralo do nosa ako britva, to je odrazu na pokožke príjemné, mäkké. Najväčší a vlastne jediný kontrast týchto vôní spočíva v srdci. Srdce citrusovo – kvetinovej dámskej vône Burberry Sport zakvitlo a vonia medovým nektárom kvetov magnólie a zimozelene. Pánska verzia je ostrejšia, pretože muži športovci sú ostrí chlapíci. Morské tóny, borievka a zázvor pôsobia energicky ako hladina mora, ktorá je v jednom kuse v pohybe či stromy, ktorí sa pokyvujú v rytme vetra. Viete si predstaviť lepšiu vôňu na beh vo dvojici po brehu mora či v lese? Ja veru nie.

Športové vône Burberry Sport v menších i väčších baleniach a iné vône tejto značky zakúpite na Elnino.sk

Lacné parfumy pre oboch Puma Time To Play

Lacné parfumy pre ňu i preňho Puma Time To Play od Elnino.sk

vskutku lacné parfumy Puma Time To Play dámsky a pánsky

Značku Puma mnohí poznajú skôr ako výrobcu športového oblečenia a obuvi, no od roku 2002 vyrába svieže a lacné parfumy, určené pre voľný čas a šport, ktoré takmer vždy prichádzajú v páre, aby mohli športovci i športovkyne pekne športovať spolu. Ani vône Puma Time to Play sa neprehlušujú a neprekrikujú. Pižmo a ambra zo základu by si mohli športovo podať ruky, keby nejaké mali, no dámska vôňa pojala do tímu santalové drevo. K romantickým kvetom v srdci tento mierne orientálny tón pridáva záhadnosť a lepšiu splývavosť s pokožkou. Naproti tomu céder v pánskej vôni nahráva na smeč hrejivým živicovým akordom a kontrastnej energii i teplote sviežeho vetra, ktorý narobila bazalka v kombinácii s ovocím. Pánska vôňa Puma Time to Play je klasifikovaná ako citrusová aromatická, ja v nej však cítim najmä ovocnú exotiku s ostrými tónmi dreva a živíc v zálohe, ktoré neútočia na zmysly. Verzia pre dámy je kvetinovo-ovocná a taktiež exotická. V tejto však drevo nedominuje. Myšlienky na plážový volejbal, osviežujúci vánok vo vlasoch a ovocný koktail v ruke vyvoláva ani nie tak ovocie, ako exotické kvety tiare v sprievode limetky a ríbezle. Ak milujete ovocné vône, potom sa Vám bude edícia Time to Play páčiť.

Všetky vône Puma pre športovcov i športovkyne nájdete na Elnino.sk. Aj tam sú pekne v pároch.

Pánske vône Lacoste, Gucci a Calvin Klein

Iné lacné parfumy (zľava): od Lacoste Essential Sport, Gucci by Gucci Sport, Calvin Klein CK Free Sport, všetky na Elnino.sk

Iné lacné parfumy pre pánov (zľava): od Lacoste Essential Sport, Gucci by Gucci Sport, Calvin Klein CK Free Sport

Lacoste Essential Sport

Od značky Lacoste sa dá na Elnino.sk zakúpiť mnoho testerov jej vôní. Testery sa od vôní v klasickom obale líšia len balením a cenou, ktorá je v prípade testera lepšia (viac o tejto téme v tomto článku). Keď už hodíte flakón do tašky a bežíte do telocvične, bude Vám úplne jedno, ako vyzerá, tak prečo neušetriť?  Lacoste Essential Sport sa stane Vašou stálou športovou vôňou. Má v sebe jemnú sviežosť citrusov, ako keď vyjdete zo sprchy v plnej čistote. Nekazia ju žiadne komplikované podtóny. Akurát pelargónia s borievkou a pačuli s ľahkým pižmom jej dávajú nejaké tie náznaky elegancie, aby Vás dámy medzi ostatnými mužmi neprehliadli, inak je táto vôňa skôr diskrétna. Ako beží čas, stáva sa sladšou, no to najkrajšie – príjemnú čistotu – z nej cítite od začiatku až do konca.

Gucci by Gucci Sport

Gucci by Gucci Sport je drevitá aromatická vôňa. Najmä dámy si určite všimnú, že je svieža, no napriek tomu sladká ako to nič nerobenie. To spôsobuje dominantný cyprus, mandarínka a grapefruit, s ktorými to celé začne, kým sa neozve zaujímavý figový tón. Vtedy sa síce nestráca šťavnatosť, no prichádza seriózna a pritom stále nie prehnaná sladkosť. Ambra, vetiver a kardamóm nebudia dojem, že by malo ísť o športovú vôňu. Skôr je to taký parfum do daždivého dňa, športový i elegantný. Viem si ho predstaviť na mužovi, ktorý pôsobí ležérne, ako keby sa mu ani nechcelo hýbať, no predsa sú dámy rady, že je nablízku. Muž rozhodca, námorník, plavčík, automobilový pretekár, alebo aj fanúšik telom i dušou.

Calvin Klein CK Free Sport

Ide o prvú športovú vôňu značky Calvin Klein, ktorú radia medzi drevité akvatické parfumy. Ak ste muž, ktorý sa málokedy uspokojí s dosiahnutím cieľa a musí sa stále hecovať k lepším výkonom, tak potom by ste si túto energickú vôňu mohli obľúbiť. Údajne dobíja baterky. Štartuje sviežim citrusovým ovocím obkoleseným morskými tónmi. Toto všetko pokračuje k mierne elektrizujúcemu kvetinovému srdcu, ktoré si zahrá s basmi ambry, cédrového a santalového dreva. Vôňa CK Free Sport nepatrí k tým, ktoré by sa uvoľňovali vo vzduchu a vytvárali obláčiky. Skôr sa drží pri tele, takže ju ocení niekto, kto Vám bude rovnako blízko. Možno tanečná partnerka, Vaša sexy trénerka, vedľa Vás sediaca fanúšička alebo súper v zápase. U toho však, dúfajme,vzbudí závisť a nie príťažlivosť (smiech).

Ešte viac vôní všetkých možných značiek pre aktívnych i pasívnych športovcov nájdete na Elnino.sk. Ak však chcete niekomu uľahčiť hľadanie, neváhajte zdieľať tento článok. Verím, že si v tomto článku nájdu svoje vône všetci športovci a športovkyne. A tiež športoví fanúšici. Športu zdar!

[Total: 1    Average: 5/5]

Veronika

"Článok napísala osoba, ktorá má slabosť pre parfumy a kozmetiku. Ale kto ju nemá? :) Keďže ste tento blog navštívili, potom zrejme zdieľate podobnú vášeň, chcete pre seba to najlepšie a ste tu správne. Ja Vás rada zasvätím do detailov, ktoré sa od výrobcov nedozviete a teším sa na Vaše názory i podnety v diskusii."

Aktualizované:

Pridať komentár

Príspevok zatiaľ nebol okomentovaný. Buďte prvý kto pridá komentár.

Vaša e-mailová adresa nebude zverejnená. Vyžadované polia sú označené *

Share This